Accredify مستقر در سنگاپور برای اطمینان از واقعی بودن اسناد شما 7 میلیون دلار دریافت می کند

ژنگ وی که به فناوری علاقه مند بود، حرفه خود را به عنوان یک حسابدار رسمی ترک کرد تا به خود یاد دهد چگونه کدنویسی کند. اما این تجربه او به عنوان یک حسابدار بود که به علاقه او به بلاک چین و نحوه استفاده از آن برای تأیید اسناد منجر شد. وی به TechCrunch گفت: «آنچه من را مجذوب خود کرد، قابلیت این فناوری بود که امکان احراز هویت بلادرنگ را فراهم می کرد. «این بسیار شگفت‌انگیز بود، زیرا اساساً، حسابداران برای مطابقت با برخی معاملات و اطمینان از هماهنگی همه چیز در برابر یکدیگر وجود دارند. وقتی متوجه شدم که فناوری می تواند کاملاً آن فعالیت را جابجا کند، من را مجذوب خود کرد.»

Accredify مستقر در سنگاپور که توسط Wei در سال 2019 برای راستی‌آزمایی ایمن اسناد تأسیس شد، امروز اعلام کرد که 7 میلیون دلار سرمایه در سری A به رهبری iGlobe Partners و SIG Venture Capital با مشارکت سرمایه‌گذاران بازگشته Pavilion Capital و Qualqro جمع‌آوری کرده است. تاکنون 12 میلیون تأییدیه در 2 میلیون سند صادر شده را پردازش کرده و به 600 کاربر خدمات ارائه کرده است.

Accredify با همکاری با سازمان های آموزشی برای جلوگیری از استفاده از مدارک و گواهی های جعلی آغاز شد. سپس شروع به گسترش به سایر موارد استفاده از جمله ثبت شرکت ها و مراقبت های بهداشتی کرد.

به عنوان مثال، در اوج همه‌گیری، Accredify با وزارت نیروی انسانی و وزارت بهداشت همکاری کرد تا سیستمی را ایجاد کند که سوابق COVID-19 را تأیید کند تا کارگران بتوانند سفر کنند. همچنین با حسابداری سنگاپور و تنظیم مقررات شرکتی برای تغییر زیرساخت داده خود همکاری کرده است. این بدان معناست که اکنون هر بار که یک شرکت ایجاد می‌شود، یک نمایه تجاری قابل تأیید دریافت می‌کند که می‌توان آن را به زنجیره بلوکی ردیابی کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم که بتوانیم این نوع کشش تجاری و پذیرش را ایجاد کنیم، کاری است که ما واقعاً به خوبی انجام داده ایم.”

ابتدا با ایجاد هویت برای آنها در بلاک چین (در اصل از اتریوم استفاده می کند) مشتریان داخلی را تأیید کنید. این یک کیف پول یا فروشگاه اسناد ایجاد می کند که یک کیف پول هوشمند در شبکه اتریوم است. این کلید خصوصی و عمومی را برای مشتری مدیریت می کند. سپس داده ها را از طریق داشبورد یا ادغام API ترسیم می کند.

سایر شرکت‌های موجود در همین فضا عبارتند از Unifier، که Accredify در طول همه‌گیری با آن شریک شد – Accredify اسناد ایجاد شده در حالی که Unifier اسناد را برای مشتریان خود می‌خواند. استارت‌آپ‌های آمریکایی مانند Trinsic با اعتبار هویتی قابل تأیید کار می‌کنند، مانند شرکت‌های نیوزلندی مانند MATTR که با دولت این کشور برای ایجاد هویت دیجیتال و داده‌های قابل تأیید کار می‌کنند.

وی گفت: تفاوت اصلی بین Accredify و سایر بازیکنان این است که اکثر موارد استفاده ای که در بازار مشاهده می کنید در آزمایشی متوقف می شوند، که اثبات وضعیت مفهومی است. وقتی صحبت از پذیرش واقعی تجاری و همچنین مقیاس‌پذیری می‌شود، فکر نمی‌کنم بسیاری از شرکت‌ها به آنچه ما انجام داده‌ایم، از جمله ایجاد یک سیستم کامل که مدیریت COVID-19 در سنگاپور را قادر می‌سازد تا این حد یکپارچه باشد، دست یافته باشند. ”

Accredify در سنگاپور و استرالیا دفتر دارد و قصد دارد با استخدام افراد بیشتر حضور خود را در کشور دوم دو برابر کند. وی می‌گوید که با اجرای برنامه‌های آزمایشی با نهادهای دولتی در حال بررسی گسترش به ژاپن است.