4 راه برای استفاده از ROAS برای تولید سه برابر سرب – TechCrunch

مشاغلی که ندارند سرمایه گذاری در آینده خود ممکن است آینده ای برای آینده نداشته باشد.

چه در منابع انسانی خود سرمایه گذاری کنید و چه در زمینه فناوری های مهم ، هزینه های کوتاه مدت همیشه برای موفقیت بلند مدت مورد نیاز است. این امر در مورد بازاریابی نیز صادق است – بدون سرمایه گذاری در تبلیغات نمی توانید محصول یا خدمات خود را به بازار عرضه کنید. اما اگر این سرمایه گذاری به سرنخ و تبدیل تبدیل نشود ، در مشکل هستید.

نمره ROAS “خوب” برای هر شرکت و کمپین متفاوت است. اگر شکل شما در جایی نیست که شما می خواهید ، می توانید از داده های ROAS برای ایجاد کمپین های هدفمند و تجربیات شخصی استفاده کنید.

شناسایی و بکارگیری مناسب ترین معیارها بر اساس اهداف کسب و کار بسیار مهم است و هیچ یک از بهترین روش ها یا روشهای متناسب با همه وجود ندارد.

با این حال ، استفاده هوشمندانه از داده های بازگشت هزینه تبلیغات (ROAS) می تواند تولید سرب را سه برابر کند ، همانطور که من در پیوستن به Brightpearl برای بازسازی کمپین های بازاریابی پی بردم. بیایید به برخی از روش هایی که Brightpearl از ROAS برای بهبود کمپین ها و افزایش تولید سرب استفاده کرده است نگاهی بیندازیم. نکته اصلی این است که مشخص کنید چه چیزی یک ROAS سالم برای تجارت شما نشان می دهد تا بتوانید متناسب با آن بهینه سازی کنید.

از معیار بازگشت مناسب استفاده کنید

انتخاب معیار بازگشت مناسب برای محاسبه ROAS بسیار مهم است. این تا حدی به چرخه فروش شما بستگی دارد.

Brightpearl چرخه فروش طولانی دارد. به طور متوسط ​​دو تا سه ماه و گاهی تا شش ماه است ، به این معنی که اگر بخواهیم از داده های درآمد مشتری جدید به عنوان معیار بازگشت استفاده کنیم ، ماهانه تعداد زیادی داده نداریم. شرکتی با چرخه فروش کوتاه تر می تواند از درآمد استفاده کند ، اما این به ما در بهینه سازی کمپین های ما کمک نمی کند.

ما به جای آن از ارزش فرصت پذیرفته شده فروش (SAO) استفاده کردیم. معمولاً اندازه گیری ما حدود یک ماه طول می کشد ، بنابراین می توانیم داده های ROAS بیشتری را همزمان دریافت کنیم. این آخرین مرحله فروش قبل از پیروزی است و بیشتر با هدف شرکت ما (افزایش درآمد سالانه مکرر) مطابقت دارد ، اما زمان کمتری برای جمع آوری داده ها لازم است.

در مرحله SAO ، ما می دانیم کدام سرنخ ها کیفیت خوبی دارند – آنها بودجه دارند ، مناسب هستند و نرم افزار ما می تواند نیازهای آنها را برآورده کند. ما می توانیم از آنها برای اندازه گیری عملکرد کمپین خود استفاده کنیم.

هنگامی که معیار بازگشت را انتخاب می کنید ، باید مطمئن شوید که بدون نیاز به سن برای به دست آوردن داده ها ، با هدف شرکت شما مطابقت دارد. همچنین باید در سطح کمپین قابل اندازه گیری باشد ، زیرا هدف از استفاده از ROAS یا سایر معیارها بهینه سازی کمپین های شما است.

قبول کنید که کمتر بیشتر است

من متوجه شده ام که بسیاری از شرکت ها ترس از دست دادن فرصت ها را دارند ، که باعث می شود آنها به جای تمرکز منابع در سودآورترین مناطق ، در تمام کانال های موجود تبلیغ کنند.

مشتریان معمولاً تحقیقات خود را در چندین کانال انجام می دهند ، بنابراین ممکن است سعی کنید تمام نقاط تماس احتمالی را پوشش دهید. از نظر تئوری ، این می تواند منجر به تولید بیشتر شود ، اما تنها در صورتی که بودجه بازاریابی و منابع انسانی نامحدود داشته باشید.