لینکدین ابزارهای تأیید خود را به پست های شغلی می آورد

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که پس از راه‌اندازی ویژگی‌های تأیید در ماه گذشته، لینکدین اکنون تأیید را به پست‌های شغلی می‌آورد. این شرکت اکنون شروع به نمایش تأییدیه های مربوط به یک پست شغلی، نمایش اطلاعات تأیید شده در مورد یک پوستر شغلی یا شرکت خود می کند.

وقتی تأییدیه‌هایی را در پست‌های شغلی مشاهده می‌کنید، به این معنی است که اطلاعاتی وجود دارد که توسط پوستر شغلی، لینکدین یا یکی از شرکای آن، صحت آن را تأیید کرده‌اند. اطلاعات تأیید شده نشان می دهد که آیا پوستر به صفحه رسمی شرکت وابسته است، ایمیل کاری یا محل کار آنها را تأیید کرده است یا شناسه دولتی آنها از طریق CLEAR تأیید شده است، که یک پلت فرم هویت امن است.

ویژگی جدید تایید پست های شغلی لینکدین

اعتبار تصویر: لینکدین

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: “ما این تأییدها را نشان می دهیم تا به شما کمک کنیم در جستجوی خود اطمینان داشته باشید و به استخدام کنندگان این فرصت را بدهیم که با نامزدهای بالقوه اعتماد ایجاد کنند.” تأییدیه‌های آگهی‌های شغلی به‌تازگی در حال گسترش هستند، و با گسترش دسترسی به ابزارهای راستی‌آزمایی رایگان، کارهایی را که در حال بررسی هستید، بیشتر خواهید دید.»

ماه گذشته، لینکدین راه های جدیدی را برای تأیید هویت و محل کار شما معرفی کرد. برخلاف توییتر و متا، اقدامات تأیید جدید لینکدین شامل اشتراک های پولی یا تیک آبی نیست. در آن زمان، لینکدین گفت که معتقد است تأیید باید برای همه در دسترس باشد، به همین دلیل است که ویژگی های تأیید آن به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

برخلاف توییتر و متا که تأیید را با ویژگی‌های اضافی همراه می‌کنند، لینکدین تصمیم گرفته است تا ویژگی‌های تأیید خود را بر تأیید هویت کاربران متمرکز نگه دارد، به این امید که در هنگام حساب‌های جعلی یا کلاهبرداری، یک لایه حفاظتی اضافی ارائه دهد.