در Disrupt به میزگردها و میزگردهایی که می خواهید رأی دهید

وقت آن رسیده است که صدای شما – و رای شما – به حساب بیاید. خوانندگان عزیز، رای گیری انتخاب مخاطبان زنده است، و این بدان معناست که می توانید جلسات و بحث های میزگردی را که می خواهید بیشتر در TechCrunch Disrupt 2023 در 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو ببینید، انتخاب کنید.

بحث‌های میزگرد و جلسات بریک‌آوت از محبوب‌ترین قرعه‌کشی‌های Disrupt هستند. آنها طیف فوق العاده ای از موضوعات و موضوعات را پوشش می دهند که به شما کمک می کند دانش خود را عمیق تر کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید. شما به ما گفتید “بیشتر بهتر است” و ما به آن گفتیم “هک، آره!”

بنابراین، تفاوت بین یک میزگرد و یک میزگرد چیست؟ ادامه مطلب

  • میزهای گرد مکالمات 30 دقیقه ای به رهبری متخصص هستند. آنها بر روی همکاری جذاب و ایجاد آن لحظات جادویی متمرکز هستند که در آن شما ارتباط برقرار می کنید و دانش را به اشتراک می گذارید.
  • برک آوت ها جلسات 50 دقیقه‌ای به رهبری متخصص با پرسش و پاسخ است. اینها به شما امکان می دهد تا راه های حل چالش های خاص پیش روی کارآفرینان را عمیقاً بررسی کنید.

در TechCrunch Disrupt 2023 به میزهای گرد و فراگیر رأی دهید

در اینجا نحوه عملکرد انتخاب مخاطب آمده است. به سایت رأی گیری بروید، جایی که 17 بحث میزگرد و 15 جلسه فراگیر را خواهید دید. در میان آنها پیمایش کنید – یا از فیلترها و ویژگی جستجو استفاده کنید – برای دریافت اطلاعات پایین در مورد موضوعات، توضیحات و بلندگوها.

چیزی را می بینید که دوست دارید؟ روی نماد پیکان در سمت چپ عنوان جلسه کلیک کنید تا به آن رأی مثبت دهید. 10 میزگرد و 10 میزگرد که بیشترین تعداد رای را کسب می کنند، در دستور کار Disrupt جایگاهی کسب خواهند کرد!

همکاران، طرفداران، خانواده و دوستان خود را مارشال کنید تا به موارد دلخواه خود رای مثبت دهید. بهتر است کرک کنید – دوره رای گیری در 17 مه در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی به پایان می رسد.

شانس خود را برای تأثیرگذاری بر برنامه نویسی در Disrupt از دست ندهید. اینجا رای دهید برای میزگردها و جلسات برگزیده مورد علاقه شما. توجه داشته باشید: قیمت گذاری زود هنگام به پایان می رسد 12 مه، ساعت 11:59 ب.ظ PDT. همین حالا پاس خود را بخرید و تا 800 دلار پس انداز کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.