توماس دومکی از GitHub در مورد Disrupt SaaS Stage با منبع باز، هوش مصنوعی و موارد دیگر صحبت می کند.

با بیان واضح، شما نمی توانید شرکت های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) بدون توسعه دهندگان نرم افزار داشته باشید. توسعه دهندگان خلاق کد اختصاصی و منبع باز ایجاد می کنند که به موتورهای تجاری در سراسر جهان انرژی می دهد. با این حال همانطور که می دانیم، فناوری ها می توانند کل صنایع را تغییر دهند. و این سؤال را مطرح می کند که آینده کدنویسی در عصر هوش مصنوعی چگونه است؟

این یک مشکل بزرگ است و فقط یک دلیل برای ما هیجان زده است که توماس دومکه، مدیر عامل GitHub، برای گفتگوی کنار آتش در SaaS Stage امسال به ما خواهد پیوست. TechCrunch Disrupt 2023 19-21 سپتامبر در سانفرانسیسکو.

در TechCrunch Disrupt 2023، مدیر عامل GitHub توماس Dohmke را بشنوید

در سال 2018 توسط مایکروسافت خریداری شد GitHub با 7.5 میلیارد دلار – اکنون با 100 میلیون کاربر فعال – پلتفرم میزبانی واقعی برای میلیون ها پروژه نرم افزاری منبع باز و اختصاصی است. این به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا پیرامون پایگاه‌های کد مشترک از هر کجا همکاری کنند. دو سال پیش، این شرکت دستیار برنامه نویسی مجهز به هوش مصنوعی خود را معرفی کرد. کمک خلبان، سرویسی است که پیشنهاداتی را برای خطوط کامل کد در محیط های توسعه محبوب مانند Visual Studio Code ارائه می دهد.

با افزایش قابلیت‌های Copilot و هوش مصنوعی، این امر چگونه برای توسعه‌دهندگان انجام می‌شود؟ آیا کدگذاری انسانی ممکن است منسوخ شود؟ ما کنجکاو هستیم که چگونه Dohmke حرکت خواهد کرد یک دینامیک به سرعت در حال تغییر که به طور بالقوه می تواند توسعه نرم افزار را همانطور که می شناسیم تغییر دهد.

سایر موضوعات احتمالی شامل نحوه پرداخت دستمزد توسعه دهندگان منبع باز است. محصولاتی از برخی از سودآورترین شرکت های جهان به پروژه های منبع باز رایگان بستگی دارد، و همه مشتاق نیستند در مورد شرکت هایی که از این نیروی کار رایگان کسب درآمد می کنند. ما همچنین مشتاقیم تا در مورد نقشه راه GitHub فراتر از محصولات اصلی git محور آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

با توجه به سرعت تغییر هوش مصنوعی، سخت است که بدانیم دقیقاً کجا خواهد بود و کدام سؤالات در سپتامبر مرتبط خواهند بود. اما ما فکر می‌کنیم که گفتگو در مورد آینده کدنویسی – به علاوه بینش‌های صنعت Dohmke – به سمتی می‌رود که نمی‌خواهید از دست بدهید.

توماس دومکه، مدیرعامل GitHub که از کودکی شیفته توسعه نرم افزار بود، حرفه خود را با ساخت ابزارهایی که توسعه دهندگان دوست دارند و با شتاب دادن به نوآوری هایی که توسعه نرم افزار را تغییر می دهند، ایجاد کرد. او GitHub Copilot را راه‌اندازی کرد، اولین ابزار توسعه‌دهنده هوش مصنوعی در مقیاس جهان، و او مأموریت اصلی شرکت را برای تبدیل GitHub به خانه همه توسعه‌دهندگان هدایت می‌کند.

قبل از پیوستن به GitHub، Dohmke یکی از بنیانگذاران HockeyApp بود، و او به عنوان مدیر عامل شرکت را از طریق خرید آن توسط مایکروسافت در سال 2014 رهبری کرد. Dohmke دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه گلاسکو، انگلستان است.

SaaS Stage At Disrupt را کشف کنید

ما با صدای بلند و واضح شنیدیم که شما Disrupt بیشتری می‌خواهید، بنابراین امسال، کل اکوسیستم Disrupt را در رویداد اصلی جمع می‌کنیم! جلسات پرطرفدار و مستقل TC ما برای اولین بار به شرکت مادر می‌آیند: علاوه بر مرحله اختلال، ما شش مرحله را با برنامه‌های سالن‌مانندی پر می‌کنیم که بر صنایعی تمرکز می‌کنند که برای دنیای فناوری امروز بیشترین اهمیت را دارند. – وارد مرحله SaaS شوید.

SaaS Stage at Disrupt یک روز کامل برنامه نویسی است در مورد اینکه چگونه نرم افزار به عنوان یک سرویس خلاقیت و کارایی را با برنامه های تلفن همراه، منابع مبتنی بر ابر، ابزارهای همکاری، جوامع سازندگان، ابزارهای توسعه دهنده، تجارت الکترونیک، کم کد، تکرار شونده باز می کند. ابزارهای درآمد و بازاریابی

ما به وضعیت فعلی صنعت نگاه خواهیم کرد، اما مهمتر از همه، ما به آینده نگاه خواهیم کرد. ما در مورد آنچه که برای ایجاد یک استارتاپ موفق SaaS در سال 2023 لازم است و برای مثال نحوه دریافت بودجه صحبت خواهیم کرد. همچنین بررسی خواهیم کرد که چگونه می‌توانید ابزارهای هوش مصنوعی را در محصول SaaS خود بسازید، چگونه برخی از بازیکنان بزرگتر در مورد خریدها در شرایط مالی فعلی فکر می‌کنند و – با فکر کردن به آینده – چگونه استارت‌آپ‌های محاسبات کوانتومی می‌توانند از SaaS برای پلتفرم‌های خود استفاده کنند.

مقاله کامل مربوط به مرحله SaaS امسال را بررسی کنید.

TechCrunch Disrupt از 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود. می توانید تا 800 دلار پس انداز کنید، اما آخرین مهلت جمعه، 12 مه، ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT است. عجله کن و کارت Disrupt خود را امروز بخرید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.