بینگ چت ویجت خانه اندروید و نمرات ورزشی بهبود یافته را به دست می آورد

این شرکت اعلام کرد که مایکروسافت تعدادی بهبود در بینگ چت، از جمله ویجت خانگی اندروید، نمرات ورزشی بهبود یافته و سایر به‌روزرسانی‌ها برای SwiftKey منتشر کرده است. این علاوه بر تغییرات دیگر، از جمله اضافه شدن Bing به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض برای ChatGPT است.

ویجت خانه اندروید. اکنون یک ویجت جدید Bing Chat وجود دارد که می توانید آن را در صفحه اصلی دستگاه Android خود فعال کنید. هنگامی که آن را نصب کردید، یک نماد Bing وجود دارد که شما را مستقیماً به چت بینگ می برد.

در اینجا به نظر می رسد:

ابزارک چت بینگ در Android.gif

نمرات ورزشی بهبود یافته است. بینگ چت گفت که «پایه‌های ورزشی» خود را بهبود بخشیده است، و اضافه کرد که «گام‌هایی برای کمک به Bing Chat برداشته‌اند که اگر سؤالاتی در مورد موضوعات ورزشی می‌پرسید – از جمله بازی‌ها، برنامه‌ها، آمارها و رده‌بندی‌ها در انواع ورزش‌ها، پاسخ‌های بهتری بدهد.»

اینم که امروز صبح نمرات ورزشی رو میپرسم:

بینگ چت ورزشی زمینی بزرگ 382x600

تغییرات دیگر. بینگ همچنین تعدادی از تغییرات را در SwiftKey از جمله نحوه نوشتن پیام در SwiftKey، آهنگ‌های جدید در SwiftKey هنگام نوشتن پیام و مترجم جدید در SwiftKey برای iOS اعلام کرد.

چرا ما اهمیت می دهیم. اکنون جستجوی امتیازات ورزشی شما در بینگ چت باید کمی بهتر باشد، به علاوه اگر از اندروید استفاده می کنید، اکنون می توانید با استفاده از ویجت های اندروید به چت بینگ دسترسی داشته باشید. آیا این پیشرفت ها را دوست ندارید؟