استارت آپ های آفریقایی: برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید

جستجوی جهانی ما ادامه دارد، و امروز، ما از استارت‌آپ‌های مرحله اولیه در سراسر آفریقا می‌خواهیم تا برای Startup Battlefield 200 در Disrupt 2023 درخواست دهند. پنجره برنامه در 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT بسته می شود.

آفریقا: Startup Battlefield 200 استارتاپ های شما را می خواهد

SB 200 رقابت برجسته جهان استارتاپ است و گستره جهانی دارد. گروه افتتاحیه، که سال گذشته در Disrupt 2022 آغاز به کار کرد، شامل سه استارت آپ چشمگیر در مراحل اولیه از دو کشور آفریقایی بود.

برای Startup Battlefield 200 در TC Disrupt 2023 درخواست دهید

استارت‌آپ‌های تمام کشورهای آفریقایی، TechCrunch شما را می‌خواهد – و مهلت درخواست به سرعت نزدیک می‌شود! معطل نکن تا 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی، برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید.

عضویت در SB 200 امتیازات خود را دارد که اولین مورد، مهر تایید TechCrunch است. سپس علاقه شدید (و ارزشمند) سرمایه گذاران و رسانه ها وجود دارد. بنیانگذاران SB 200 همچنین دارای انبوهی از مزایا، مزایا و فرصت‌ها هستند.

دسترسی به Disrupt – شامل چهار مجوز اضافی و دسترسی VIP به همه ارائه‌ها، میزگردها و میزگردها.

کارگاه ها و مسترکلاس های اختصاصی – بنیانگذاران SB 200 از کارگاه های آموزشی در هفته های منتهی به Disrupt لذت خواهند برد. آنها همچنین آموزش های ویژه ای را از کارکنان TechCrunch و یک سال عضویت رایگان در TechCrunch+ دریافت می کنند.

فلش زمین در Disrupt – این آموزش ویژه زمانی مفید خواهد بود که وارد مرحله نمایشگاهی شوید و در مقابل سرمایه‌گذاران و ویراستاران TechCrunch شرکت کنید. بازخورد ارزشمندی دریافت کنید و – چه کسی می داند؟ حتی ممکن است علاقه یک سرمایه گذار را جلب کنید.

فضای نمایشگاهی در طبقه نمایشگاه – SB 200 تنها استارت آپی خواهد بود که در مراحل اولیه مجاز به نمایش در Disrupt است.

بهترین ها را برای آخر ذخیره کنید – همه بنیانگذاران SB 200 شانس رقابت برای 100000 دلار در مسابقه Startup Battlefield را دارند. ویراستاران TechCrunch 20 استارت آپ را از SB 200 به عنوان فینالیست های Startup Battlefield انتخاب می کنند. بنیانگذاران این 20 شرکت در TechCrunch نمایش داده می‌شوند، مربی‌گری خصوصی دریافت می‌کنند و سپس به صورت زنده روی صحنه در مقابل تمام مخاطبان Disrupt ارائه می‌شوند. برنده نهایی جایزه 100000 دلاری بدون سهام و بدون رشته و تمام شکوه را به خانه می برد.

اگر در حصار درخواست درخواست هستید، به Inside Startup Battlefield گوش دهید، پادکست چهار قسمتی ما که توضیح می دهد چرا رقابت Startup Battlefield بهترین مکان برای شما برای عرضه محصولتان است. در صورت انتخاب شدن، دیدی داخلی از مزایایی که می‌توانید به دست آورید، دریافت خواهید کرد.

آفریقا، بهترین استارت‌آپ‌های متحول کننده بازی خود را به ما نشان دهید! اگر می‌خواهید در یک صحنه جهانی به جهان معرفی شوید، تا 15 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت PDT برای Startup Battlefield 200 درخواست دهید. ما می خواهیم شما را در سپتامبر امسال در سانفرانسیسکو ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.