YouTube TV می گوید که در حال آزمایش با بهبود کیفیت تصویر است

کاربران YouTube TV مدت‌هاست که از کیفیت پایین تصویر، نرخ بیت پایین و سایر مشکلاتی که بر تجربه پخش جریانی تأثیر می‌گذارند شکایت دارند. این شرکت در نهایت مشکلات را برطرف کرد، از جمله افزایش نرخ بیت برای برخی از محتوای زنده، رفع مشکل همگام‌سازی صدای فراگیر 5.1 و ارتقای عمده برنامه YouTube TV برای Apple TV.

پس از اینکه مشترکین افزایش شدید قیمت 72.99 دلار در ماه را تجربه کردند، بسیار مهم است که YouTube TV عملکرد تماشای روان را برای کاربران خود تضمین کند.

هفته گذشته در پست Reddit در Subreddit YouTube TV، این شرکت فاش کرد که در حال آزمایش تغییرات رمزگذاری است که باعث افزایش نرخ بیت برای محتوای زنده 1080p می شود. نرخ بیت بالاتر به معنای کیفیت بهتر ویدیو است.

با این حال، از دیدگاه پخش زنده، این بدان معناست که ویدیو به پهنای باند بیشتری نیاز دارد – که ممکن است منجر به مشکلات بافر شود. بسیار مهم است که بینندگان یک اتصال اینترنتی قوی داشته باشند تا تجربه پخش با کیفیتی داشته باشند.

بر اساس این پست، احتمالاً به همین دلیل است که بهبود کیفیت تصویر فقط دستگاه‌هایی را هدف قرار می‌دهد که از کدک VP9 با اتصالات اینترنت پرسرعت پشتیبانی می‌کنند.

این آزمون طی چند هفته آینده اجرا خواهد شد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، YouTube TV تغییر را تا تابستان دائمی خواهد کرد.

این شرکت به هیچ برنامه ای برای ارتقای محتوای 720p اشاره نکرده است.

پست Reddit همچنین اشاره می‌کند که YouTube TV علت مشکل همگام‌سازی صوتی/تصویری 5.1 را پیدا کرده و در حال حاضر روی راه‌حل کار می‌کند. در ژوئن 2022، چند Reddit و توییتر کاربران پس از به‌روزرسانی صوتی 5.1 YouTube TV، مشکلات همگام‌سازی صدا را گزارش کردند. در حالی که این شرکت مشخص نکرده است که دقیقاً چه چیزی باعث مشکل همگام‌سازی شده است، این اصلاح احتمالاً برای برخی از مشترکان تسکین خواهد داد.

YouTube TV سپس چندین رفع اشکال اخیر در برنامه YouTube TV برای Apple TV را تشریح کرد. این شامل مشکلات پخش 4K، اجرای HDR تلویزیون YouTube و مشاهده صفحه سیاه هنگام باز کردن برنامه یا جابجایی بین محتوا توسط کاربران است. این شرکت همچنین گفت که در حال تلاش برای یافتن راه حلی برای خرابی برنامه در Apple TV 4K (نسل اول) است.

پس از اعلام ویژگی چند نمایشی خود در ماه گذشته، YouTube TV در پست اخیر Reddit گفت که به آزمایش ارتقاء قبل از فصل NFL ادامه می دهد.

به علاوه، کاربران اکنون می توانند برای اشتراک بلیط یکشنبه NFL با قیمت پیش فروش با تخفیف تا 6 ژوئن ثبت نام کنند.