YouTube TV ممکن است 14 کانال NBC Universal را به دلیل اختلاف قرارداد کنار بگذارد – TechCrunch

NBC Universal به مشترکان YouTube TV هشدار داده است که اگر دو طرف نتوانند اختلاف را حل کنند ، ممکن است 14 کانال آن حذف شود ، 9to5Google گزارش داده است یوتیوب در وبلاگ رسمی خود به این وضعیت اذعان کرده و گفته است که اگر وضعیت حل نشود و محتوا آفلاین شود ، قیمت ماهانه خود را 10 دلار کاهش می دهد. اگر مشترک YouTube TV هستید ، ممکن است NBC ، USA Network ، Golf Channel ، Bravo ، CNBC ، Telemundo و هشت کانال دیگر را از دست بدهید.

به گفته یوتیوب ، اختلاف بر سر این است که NBC Universal (NBCU) برای محتوای خود چقدر پول می پردازد. این سرویس متعلق به Google می گوید: “در طول مدت توافق ما ، YouTube TV به دنبال همان نرخ هایی است که خدمات با اندازه مشابه از NBCU دریافت می کند ، بنابراین ما می توانیم YouTube TV را با قیمت رقابتی و منصفانه به اعضا ارائه دهیم.” NBC در بیانیه ای اعلام کرد که از Google به دنبال “نرخ عادلانه” است ، و افزود که YouTube TV “تنها چند روز با اجازه پایان قرارداد آنها فاصله دارد.”

NBC Universal در تلاش است تا به YouTube TV فشار بیاورد و از کاربران بخواهد در YouTube TV توییت کنند یا با YouTube چت کنند یا حتی ارائه دهندگان را تغییر دهند. با این حال ، یوتیوب می گوید که “اگر NBCU شرایط عادلانه ای را به ما ارائه دهد” تمدید می کند و می گوید که قیمت ماهانه 10 دلار از 64.99 دلار به 54.99 دلار کاهش می یابد در حالی که کانالها از پلت فرم خارج هستند. این حتی کاربران را تشویق می کند تا برای سرویس محتوایی NBC’s Peacock با 4.99 دلار در ماه ثبت نام کنند تا محتوای NBCU را حفظ کنند.

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.