YouTube TV اولین برنده امی فنی خود را برای ویژگی «Views» کسب کرد

YouTube TV اولین جایزه فنی امی خود را به دلیل مجموعه ویژگی‌های «Views» دریافت کرد که به کاربران امکان می‌دهد به نکات مهم ورزشی، بازی‌های کلیدی، آمار بازیکنان و امتیازات بازی دسترسی داشته باشند. در هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه فناوری و مهندسی امی شب گذشته، YouTube TV به عنوان برنده بخش «AI-ML Curation of Sports Highlights» معرفی شد.

«از آکادمی برای این به رسمیت شناختن گوگل متشکریم. کاترین کاکرین، مدیر پروژه گروه YouTube TV، در یک پست وبلاگ شرکت نوشت: این اولین جایزه امی فناوری و مهندسی تلویزیون YouTube است و ما نمی‌توانیم بیشتر از این به کار تیم خود در ارائه بازدیدها برای اعضای خود افتخار کنیم.

این شرکت فناوری همچنین امروز اعلام کرد که Key Plays به نقطه عطف قابل توجهی رسیده است – این ویژگی در بیش از 10 میلیون جلسه تماشا در این پلتفرم مورد استفاده قرار گرفت. سال گذشته، بینندگان بیشترین استفاده را از بازی های کلیدی در جام جهانی، بازی های فصل عادی NFL و مسابقات لیگ برتر داشتند.

نمای Key Plays بازی های مهم یک بازی را دنبال می کند. کاربران می توانند روی نمایشنامه ها ضربه بزنند تا زمانی که در بازی اتفاق می افتد دوباره تماشا کنند. این برای کاربرانی که یک بازی زنده را از دست داده اند و می خواهند لحظات کلیدی را دنبال کنند مفید است.

کاکرین افزود: «نماها از طوفان فکری تیمی حدود پنج سال پیش بیرون آمدند و حدود یک سال پس از YouTube TV منتشر شدند. «بسیاری از بینندگان ما طرفداران ورزش فداکار هستند، و ما متوجه شدیم که وقتی ورزش را تماشا می کنند، فقط به آنچه روی صفحه نمایش بزرگ است نگاه نمی کنند. آنها همچنین به طور فعال در تلفن های خود مشغول بودند و جزئیات بیشتری مانند آمار لیگ فوتبال فانتزی خود، به روز رسانی های بازی های دیگر و موارد دیگر را پیدا می کردند، همه اینها برای بهبود آنچه قبلاً تماشا می کردند.

وقتی YouTube TV Views را در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرد، فقط برای بیسبال، بسکتبال، فوتبال و هاکی در دسترس بود. فوتبال و گلف بعداً اضافه شدند. مجموعه ویژگی ها نیز در ابتدا محدود به گوشی ها و تبلت ها بود.

امروزه، این ویژگی در برنامه YouTube TV در تلویزیون های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

علاوه بر آمار، بازی‌های کلیدی و نمایش امتیازات، نمای فوتبال فانتزی نیز وجود دارد که یک ویژگی فقط برای موبایل است و به کاربران امکان می‌دهد حساب فوتبال فانتزی موجود خود را پیوند دهند. به این ترتیب، زمانی که کاربر در حال تماشای بازی‌های NFL در تلویزیون یوتیوب است، این ویژگی به او اجازه می‌دهد تا عملکرد تیمش را در زمان واقعی ببیند.

به‌علاوه، یک عملکرد «پرش به» برای کاربران برای دسترسی سریع به بخشی که می‌خواهند مشاهده کنند وجود دارد، که مخصوصاً برای طرفداران تنیس و کاربرانی که بازی‌های المپیک را تماشا می‌کنند مفید است.

اخیراً YouTube TV یک ویژگی چند نمایشی را برای طرفداران ورزش راه اندازی کرده است تا بتوانند چهار بازی را همزمان تماشا کنند. با این حال، این ویژگی در حال حاضر برای کاربران منتخب در ایالات متحده در دسترس است