YouTube فید شخصی “جدید برای شما” را منتشر می کند تا به کاربران در کشف محتوا کمک کند – TechCrunch

یوتیوب پس از آزمایش این ویژگی در اوایل سال جاری، یک برگه تعیین‌شده «برای شما جدید» را در پلتفرم خود راه‌اندازی می‌کند. برگه جدید اکنون در صفحه اصلی YouTube در دستگاه های تلفن همراه ، رومیزی و تلویزیون موجود است. YouTube می گوید این ویژگی به کاربران کمک می کند تا محتوای سازندگان جدید و محتوای فراتر از ویدیوهای توصیه شده ای که معمولاً می بینند را کشف کنند.

برگه جدید محتوایی را نشان می دهد که با تنظیمات برگزیده مشاهده شما از کانال هایی که قبلاً با آنها برخورد نکرده اید مطابقت دارد. قرار است یک گام فراتر از فهرست‌های کاوش YouTube برود که به کاربران کمک می‌کند محتوایی را در موضوعات خاص مانند بازی یا زیبایی پیدا کنند، اما علایق خاص کاربران را در نظر نمی‌گیرد.

YouTube خاطرنشان می کند که “برای شما جدید است” برای بیننده شخصی سازی شده است ، زیرا سعی می کند بین محتوایی که فکر می کند کاربران علاقه مند هستند ، و همچنین محتوایی که کمی متفاوت از آنچه معمولاً تماشا می کنند ، تعادل ایجاد کند.

“شما به ما گفته اید که می خواهید بعد از دریافت توصیه های خود سازندگان جدید و ویدیوهای جدید را مشاهده کنید ، بنابراین امیدواریم این گزینه جدید همه چیز را تازه نگه دارد و در عین حال به سازندگان در ارتباط با مخاطبین جدید کمک کند.” پست وبلاگ.

در تلفن همراه، وقتی صفحه اصلی YouTube را بازخوانی می‌کنید، این برگه را خواهید دید. این شرکت می‌گوید که هنگام حرکت در فید خود، ممکن است برگه را نیز ببینید. شایان ذکر است که از آنجا که این ویژگی شخصی شده است ، ممکن است همیشه در دسترس نباشد. علاوه بر این، برای دیدن برگه باید وارد YouTube شوید.

این ویژگی جدید می تواند با هدف قرار دادن افرادی که بیشترین علاقه را به محتوای آنها دارند اما در غیر این صورت آن را کشف نکرده اند ، به سازندگان کمک کند تا به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنند. همچنین می تواند به بینندگان در یافتن محتوای جدید و کشف علایق جدید کمک کند.

به نظر می رسد این آخرین ویژگی ، برداشت YouTube از صفحه محبوب TikTok “For You” است ، که از یک سیستم توصیه برای نمایش ویدیوهای پیشنهادی شخصی شده برای هر کاربر استفاده می کند. این ویژگی تا حد زیادی به موفقیت TikTok کمک کرده است ، زیرا به کاربران کمک می کند تا محتوای بیشتری را بیابند و در عین حال به سازندگان نیز کمک می کند تا کشف شوند. به نظر می رسد هدف فید “جدید برای شما” یوتیوب همین کار را برای کاربران خود انجام می دهد.