YouTube تبلیغات در تلویزیون های متصل را بیشتر خریداری می کند – TechCrunch

یوتیوب روز دوشنبه اعلام کرد که کمپین های ویدئویی (یکی از انواع تبلیغات تعاملی Google برای ویدیو) را به تلویزیون های متصل (CTV) گسترش می دهد تا تبلیغات یوتیوب را بیشتر خریداری کند. این شرکت می گوید این حرکت جدید به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا فروش آنلاین بیشتری داشته باشند و مشاغل خود را توسعه دهند.

به عنوان مثال ، وقتی بینندگان یک کمپین ویدئویی در تلویزیون خود می بینند ، از طریق یک آدرس اینترنتی در پایین صفحه نمایش خود دعوت می شوند تا خرید خود را در وب سایت نام تجاری از طریق رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه خود ادامه دهند. همه اینها بدون وقفه در جلسات مشاهده کاربران انجام می شود.

“با توجه به اینکه یک چهارم بینندگان CTV وارد شده در YouTube به طور عمده در تلویزیون تماشا می کنند ، اتاق نشیمن به مکانی ضروری برای مارک ها تبدیل می شود تا بتوانند با مخاطبان جدید تبدیلات فزاینده ای را انجام دهند. رومانا پاوار ، مدیر مدیریت محصول تبلیغات YouTube ، در یک پست وبلاگی گفت: “در آزمایش های اولیه برای کمپین های ویدئویی روی صفحه تلویزیون ، بیش از 90 درصد تبدیلات از CTV در دستگاه های تلفن همراه و رومیزی قابل دسترسی نبود.”

پاوار خاطرنشان می کند که افراد بیشتری برای مشاهده YouTube روی صفحه بزرگ انتخاب می کنند ، زیرا بیش از 120 میلیون نفر در ماه دسامبر سال گذشته در ایالات متحده YouTube یا YouTube TV را در تلویزیون های خود در ایالات متحده پخش کردند. از کمپین های ویدئویی برای پیدا کردن مشتریان جدید در یک کمپین با ترکیب موجودی از سراسر شرکای ویدیویی YouTube و Google استفاده کنید.

پاوار در پست وبلاگ خود توضیح داد: “برای اولین بار ، تبلیغ کنندگان با عملکرد می توانند از YouTube در CTV برای هدایت و اندازه گیری تبدیل استفاده کنند.” “کمپین های ویدئویی روی صفحه تلویزیون در حال حاضر در سراسر جهان از طریق Google Ads در دسترس است.”

گوگل ابتدا برنامه های خود را برای خرید بیشتر تبلیغات تلویزیونی متصل در اوایل سال جاری در ماه مه اعلام کرد. مصرف کنندگان ، به ویژه کاربران جوان تر ، دوست دارند هنگام خرید فیلم تماشا کرده و درگیر شوند. در نتیجه ، یوتیوب و سایر سیستم عامل ها مانند فیس بوک و اینستاگرام روی خریدهای زنده و ویژگی های خرید مبتنی بر ویدئو سرمایه گذاری کرده اند.