Vistaprint Crello و $ را خریداری می کند و به Vista تغییر نام می دهد تا در طراحی خلاقانه آنلاین برای مشاغل بهتر از Canva و دیگران استفاده کند.

Vistaprint، شرکت هلندی که در ارائه خدمات چاپ و بازاریابی برای مصرف کنندگان، تاجران انحصاری و مشاغل کوچک نامی برای خود ساخته است، در حال انجام یک جفت خرید است زیرا به دنبال راه های بهتری برای ارائه فرصت ارائه خدمات به SMB های دیجیتال است. خدمات. این شرکت ویرایشگر طراحی گرافیک آنلاین Crello و یک ویرایشگر طراحی گرافیک آنلاین که با Canva و مخزن عکس سهام Despositphotos رقابت می کند را به قیمت کل 85 میلیون دلار خریداری می کند.

همراه با خرید، Vistaprint در حال تغییر نام تجاری به عنوان “Vista” است و یک سرویس جدید با پشتیبانی از Crello به نام VistaCreate راه اندازی خواهد کرد.

این حرکت به عنوان بخشی از سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری است که ویستا، که بخشی از Cimpress سهامی عام است (و تعدادی برندهای طراحی دیگر را زیر چتر خود دارد)، برای احیا و به روز رسانی پلتفرم و برند خود انجام داده است. همچنین شامل خرید 99طراحی، یک بازار برای طراحان منبع و کار آنها، یک سال پیش بود. همچنین اخیراً شراکتی با Wix برقرار کرده است تا ادغام‌های محکم‌تری را بین خدمات خود و خدمات ساخت وب‌سایت Wix ایجاد کند.

برنامه دور شدن از چاپ نیست، بلکه تقویت آن است.

Florian Baumgartner، رئیس Vista، در مصاحبه ای در این هفته گفت: “ستاره شمالی ما شریکی برای SMB ها در چاپ و طراحی دیجیتال است.” ویستا تعداد مشتریان خود را در حال حاضر فاش نمی کند، به جز اینکه تعداد آنها به “میلیون ها” می رسد.

Crello که در خارج از قبرس مستقر است، به نظر می رسید که یک شرکت بوت استرپ باشد، اما از زمان تاسیس در سال 2017 به اندازه قابل توجهی رشد کرده بود. این شرکت همچنین “میلیون ها” مشتری دارد، و به طور خاص، تنها در سال جاری 3 میلیون مشتری اضافه کرد. حدود 150 کشور و کاربران آن هر ماه بیش از 1 میلیون پروژه ایجاد می کنند.

$ شماره کاربران خود را فاش نمی کند، اما می گوید که حدود 220 میلیون عکس بدون حق امتیاز و سایر گرافیک های ایجاد شده توسط حدود 100000 مشارکت کننده را در اختیار دارد. این شرکت در خارج از نیویورک مستقر است و با سرمایه گذارانی از جمله سرمایه گذاری TMT در لندن، کمتر از 6 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Canva که اکنون 40 میلیارد دلار ارزش دارد، فیل بزرگ در اتاق شرکت هایی مانند Vista است. این شرکت دارای سرمایه و قدرت آتش برای ساخت محصولات جدید بر روی یک پلت فرم جدیدتر برای پاسخگویی به نیازهای مشاغل مدرن است. (آخرین مرز آن: ویدئو.)

با این حال، این امر باعث نمی‌شود که بازیکنان فعلی بیشتر با ادغام خدمات طراحی متفاوت در پلتفرم‌های خود، زمین بازی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

وادیم نخای، که مدیرعامل Despositphotos بود، نقش جدیدی به عنوان معاون VistaCreate بر عهده می‌گیرد و معتقد است که هنوز زندگی برای مدیر فعلی باقی مانده است.

او در بیانیه‌ای گفت: «بیش از بیست سال پیش، VistaPrint ابزارهای طراحی و انتشار آنلاین برای مواد بازاریابی چاپی را اختراع کرد تا مشاغل کوچک را برای ایجاد طرح‌های جذاب بدون نیاز به یادگیری نرم‌افزارهای پیچیده توانمند کند. VistaCreate همان سادگی را برای رسانه‌های اجتماعی و سایر اشکال طراحی دیجیتال به ارمغان می‌آورد و $ کتابخانه وسیعی از تصاویر، ویدیوها و موسیقی با کیفیت بالا را به ارمغان می‌آورد. ما مشتاقانه منتظریم تا بخشی از تیم ویستا باشیم زیرا به نوآوری با هم ادامه می دهیم تا به کسب و کارهای کوچک کمک کنیم چه به صورت آنلاین و چه آفلاین حرفه ای به نظر برسند و احساس کنند.