Visa، Mayfield، DuploCloud و موارد دیگر را در Disrupt ملاقات کنید

TechCrunch Disrupt 2023 در تاریخ 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می شود و – اگر قبلاً نمی دانید – این چادر بزرگ دنیای استارتاپ است. بنیانگذاران، سرمایه گذاران، مدیران عامل، متخصصان فناوری، دانشمندان، سیاست گذاران، محققان و کارآفرینان را به خود جذب می کند. اینجا جایی است که الهام می گیرید، دانش به دست می آورید، روابط جدید ایجاد می کنید و ابزارهایی را کشف می کنید که به شما در ساختن کسب و کارتان کمک می کنند.

پلاگین بی شرمانه، اما مفید: برای صرفه جویی قابل توجه همین حالا پاس خود را بخرید. قیمت ها افزایش می یابد 12 مه، ساعت 11:59 ب.ظ PDT. چه کسی دوست ندارد پول پس انداز کند؟

شرکای محوری در TechCrunch Disrupt 2023

ما خوش شانس هستیم که با برخی از شرکت های پیشرو استارت آپی در جهان همکاری می کنیم تا به ایجاد جادو در Disrupt کمک کنیم. ما می گوییم خوش شانس، زیرا آنها پرشور، کاملاً درگیر و عملی هستند. آنها به طور مداوم محتوای بسیار مرتبط، تخصص آموزشی، منابع و ارتباط با رویداد را ارائه می دهند. مشارکت آنها بنیانگذاران در مراحل اولیه را ارتقا می دهد، درگیر می کند و از آنها حمایت می کند.

شرکای ما همچنین به Disrupt می آیند تا با سایر شرکت های موجود در اکوسیستم استارت آپی ارتباط برقرار کرده و فرصت ها را کشف کنند. آنها اتحاد تشکیل می دهند، مشارکت ایجاد می کنند و به دنبال سرمایه گذاری های بالقوه می گردند و گاهی اوقات مشتری جدید یک استارت آپ می شوند. مطمئن شوید که برای ملاقات، خوش آمدگویی و برقراری ارتباط با شرکای ما وقت بگذارید.

در اینجا نگاهی اولیه به برخی از شرکای ما داریم که به شما کمک می‌کنند تا استارت‌آپ خود را در مراحل اولیه به سطح بعدی ببرید. در هفته های آینده موارد بیشتری را اعلام خواهیم کرد.

از بینش‌های ارزشمند استارت‌آپ‌هایی که Dealmaker، Helm.ai، Mayfield و Visa در طول جلسات شکست به صحنه می‌آورند، غافل نشوید. با دیگر شرکت کنندگان در جلسات میزگرد گروهی کوچک با LatinX Startup Alliance، Mayfield و Otter.ai ارتباط برقرار کنید.

در سطح نمایشگاه نیز چیزهای زیادی برای کشف خواهید یافت، با Builder.ai، DuploCloud، Hedera، InvestHK، Platform.sh، Remote Technology Services، Yatta و دیگران که آخرین فناوری های خود را به نمایش می گذارند و در مورد چگونگی تعامل بیشتر با آنها بحث می کنند. شرکت ها و ارائه مورد علاقه همه: سواگ! بعلاوه، برای دومین سال متوالی، JetBlue Technology Ventures جلو و مرکز برقراری ارتباط با بنیانگذاران زن در پذیرایی Women of Tech (Crunch) خواهد بود.

اوه، و اگر این جایزه برای تحریک اشتهای استارتاپ شما کافی نیست، این را بررسی کنید. ویزا فینال مسابقات جهانی Visa Everywhere Initiative 2023 را در TechCrunch Disrupt برگزار خواهد کرد. برای دیدار و خوشامدگویی به فینالیست‌ها در TechCrunch Disrupt Pavillion در طبقه نمایشگاه توقف کنید.

و در نهایت، تا زمانی که در Disrupt هستید، نیازی به نگرانی در مورد باتری های دستگاه های مرده نخواهید داشت – فقط کافی است به یکی از ایستگاه های شارژ توسط Brex وصل شوید، و شما آماده خواهید بود.

TechCrunch Disrupt 2023 در تاریخ 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود و شرکای ما کمک خواهند کرد تا آن را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنیم. فراموش نکن، قیمت ها در 12 می در ساعت 11:59 بعد از ظهر PDT افزایش می یابد. همین حالا پاس خود را بخرید و پس انداز کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TechCrunch Disrupt 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.