Viacom18 تحت حمایت Reliance برای آوردن محتوای HBO به هند با مشارکت برادران وارنر

Viacom18 تحت حمایت Reliance برای آوردن محتوای HBO به هند با مشارکت برادران وارنر

برادران وارنر دیسکاوری شریک جدیدی برای آوردن محتوای HBO به هند پیدا کرده است: Viacom18 با حمایت موکش آمبانی.

برادران وارنر و Viacom18 در بیانیه‌ای اعلام کردند که HBO Original، Max Original و دیگر مجموعه‌های تلویزیونی برادران وارنر ماه آینده به JioCinema می‌رسند و برنامه‌های خود را «در همان روز ایالات متحده» پخش خواهند کرد.

قرارداد محتوا یک پیروزی بزرگ برای JioCinema است، که در روزهای اخیر پس از تضمین حقوق مسابقات کریکت IPL در کشور، ده‌ها میلیون کاربر را جذب کرده است. قرارداد پنج‌شنبه ضربه‌ای به دیزنی است که اپلیکیشن Hotstar آن مشتریان را به دلیل محبوبیت کریکت و محتوای ممتاز HBO به دست آورد.

جیو سینما به بزرگترین پلتفرم برای ورزش های زنده تبدیل شده است. فرزاد پالیا، رئیس SVOD و تجارت بین‌الملل، Viacom18، در بیانیه‌ای گفت: ما اکنون در مأموریتی هستیم که مغناطیسی‌ترین مقصد را برای سرگرمی برای همه هندی‌ها بسازیم.

“همکاری استراتژیک با برادران وارنر دیسکاوری نقطه عطفی بزرگ در سفر ما برای ارائه بهترین محتوای هالیوود به مصرف کنندگان نخبه است. ما معتقدیم که Warner Bros. Discovery استانداردهای جهانی را برای محتوای ممتاز تعیین می‌کند و این همکاری به ما اجازه می‌دهد بهترین و جامع‌ترین مقصد را برای کاربران خود ایجاد کنیم.»

بیشتر برای دنبال کردن.