Uber ویژگی های جدیدی را برای رزرو سوار شدن در فرودگاه خلبان می کند – TechCrunch

Uber در حال برنامه ریزی ویژگی های جدید برنامه با هدف افزایش مسافرت های هوایی بدون دردسر است ، از جمله امکان رزرو سواری از فرودگاهها ، دسترسی به وانت پیشرفته در کنار خیابان ، درخواست پیاده روی هنگام فرود و سفارش غذا از رستوران های فرودگاه برای وانت.

Uber Reserve at Airports به کاربران در 20 فرودگاه بزرگ سراسر کشور – از جمله لاگاردیا ، JFK ، میامی اینترنشنال ، دالاس فورت ورث و رونالد ریگان اینترنشنال – اجازه می دهد تا 30 روز قبل از سفر رزرو کنند. ویژگی جدید ، که شامل زمان انتظار حداکثر تا یک ساعت است ، به KPI های خروج و ورود فرودگاه متصل است ، بنابراین می تواند پروازها را ردیابی کرده و در صورت تاخیر یا زودهنگام پرواز ، پروازها را به طور خودکار تنظیم کند. Uber همچنین فناوری یادگیری ماشینی خود را ارتقا داده است تا امکاناتی را فراهم آورد که به رانندگان منتظر در محدوده فرودگاه با رانندگان سریعتر مطابقت دهد.

ویژگی Uber Reserve at Airports

ویژگی Uber Reserve at Airports

در حالی که خبر دقیقی نیست که یک سرویس خودرویی پذیرش رزرو فرودگاه را آغاز می کند ، این حرکت نشان می دهد که چگونه Uber از نام تجاری خود استفاده می کند تا از خدمات درخواستی و خدمات سنتی خودروهای سیاه استفاده کند. این اطلاعیه در حالی منتشر می شود که Uber در تلاش است تا درآمد خود را پس از ضررهای بزرگ در سه ماهه گذشته افزایش دهد. با شروع صعود سفرهای هوایی به سطح 2019 ، این شرکت فرصتی برای ارائه خدمات لوکس ، سفارشی (و گران) به سواران دارد.

به گفته Uber ، سفرهای فرودگاهی هدف خوبی برای رشد درآمد هستند زیرا معمولاً طولانی تر هستند و کرایه بالاتری دارند. این شرکت می گوید که فقط در هفته آخر سپتامبر ، افزایش 15 درصدی در سفرهای فرودگاهی مشاهده شده است ، بنابراین عملکرد جدید ذخیره به طور بالقوه به رانندگان این امکان را می دهد که پول بیشتری به دست آورند ، توانایی برنامه ریزی روز خود را از قبل داشته باشند و کنترل بیشتری را در مورد مکان های موجود داشته باشند. وانت شروع می شود

به عنوان بخشی از قابلیت های جدید ، Uber همچنین سرویس “Ready When You Are” را ارائه می دهد که بین افزایش هزینه مسافرت و رزرو از قبل ، بدون افزایش کرایه قرار می گیرد. مشتریان می توانند یک بار سوار شوند و گزینه هایی را برای تحویل گرفتن در 20 دقیقه ، 10 دقیقه یا در اسرع وقت درخواست کنند. این ویژگی در شش فرودگاه در ایالات متحده و کانادا به طور آزمایشی اجرا می شود ، اما Uber می گوید انتظار می رود تا آغاز سال آینده عرضه گسترده تری داشته باشد.

Sundeep Jain ، مدیر ارشد محصول Uber می گوید ، Uber مجبور بوده است با فرودگاه ها همکاری نزدیکی داشته باشد تا این ویژگی های برنامه کار کند.

جین به TechCrunch گفت: “فرودگاهها و شهرهای مختلف مقررات و قوانین متفاوتی دارند که باید آنها را در نظر داشته باشیم.” “وقتی به فرودگاه های بین المللی می رسید پیچیدگی بیشتر می شود. همچنین مناطق پیکاپ ، فاصله پیاده روی بین محل ورود مسافران و حمل و نقل زمینی متفاوت است و نحوه عملکرد تابلو در فرودگاه ها متفاوت است ، بنابراین کار با فرودگاه ها همیشه یک چالش است ، اما یک فرصت نیز است. “

سرانجام ، Uber همچنین از ویژگی جمعی بشریت برای حضور طولانی مدت در جمعیت با ویژگی “سفارش موبایل برای وانت” استفاده می کند ، که به مشتریان اجازه می دهد با استفاده از Uber Eats برای وانت در فرودگاه برای سفارش از Starbucks انتخاب شده ، از خط عبور کنند. Burger King ، Chili’s ، Wolfgang Puck و Eddie George’s Grill 27. این ویژگی در حال حاضر در فرودگاه تورنتو پیرسون به صورت آزمایشی اجرا می شود و در ماه های آینده به فرودگاه های ایالات متحده ادامه می یابد.