Triumph 14 میلیون دلار برای یک SDK جمع آوری می کند تا مسابقات با پول واقعی را به بازی ها اضافه کند

افزایش علاقه به ورزش های الکترونیکی، لیگ های فانتزی آنلاین و زیرساخت های مالی آنلاین گسترده تر، مفهوم بازی با پول واقعی را در بین مصرف کنندگان و توسعه دهندگان بازی محبوب تر کرده است. امروز استارت آپی به نام Triumph – که موتور و SDK را برای قدرت بخشیدن به مسابقات با پول واقعی ساخته است – بودجه 14.1 میلیون دلاری را برای ادامه توسعه پلتفرم خود برای کار در مجموعه وسیع تری از بازارها اعلام می کند (در حال حاضر در 27 ایالت ایالات متحده به علاوه موجود است. واشنگتن دی سی)، و برای جذب مشتریان بیشتر.

Triumph تاکنون در مرحله بتای بی‌صدا بوده و برخی از بازی‌های خود را برای آزمایش فناوری و کار با مشتریان اولیه ساخته است. این استارت آپ گفت: تا اینجای آمارها امیدوارکننده به نظر می رسند، این استارت آپ گفت: وقتی موتور پول واقعی Triumph به برق متصل می شود، زمان بازی را به طور متوسط ​​3.6 برابر در ماه افزایش می دهد و به درآمد متوسط ​​ماهیانه 54 دلاری برای هر بازیکن در هر بازی منجر شده است. در حال حاضر تمرکز آن بر بازی‌های موبایلی است، اما هدف بزرگ‌تر گسترش به پلتفرم‌هایی مانند VR و موارد دیگر است.

با توجه به این ارقام اولیه به علاوه اشتیاق و کار بسیار دور از بنیانگذاران، Triumph توانسته است از سرمایه گذاران چشمگیر دعوت کند تا از آن حمایت کنند.

این بودجه برای اولین بار امروز اعلام می شود، اما در واقع هر دو مرحله اولیه 3.9 میلیون دلاری و سری A حدود 10.2 میلیون دلار را پوشش می دهد. گروه دوم توسط جنرال کاتالیست رهبری می شود، باکس گروپ، هیرویک ونچرز، نوستالژیک مدرن، ریون وان ونچرز، استیل پرلوت، استرایک و والهالا ونچرز نیز در آن شرکت داشتند، در حالی که فلاکس دور قبلی را رهبری کرد. Great Oaks، Heroic Ventures، Raven One، Magic Fund، کوین هارتز و دیگران شرکت می کنند.

Triumph چند سال پیش شروع شد، زمانی که دو بنیانگذار (و مدیرعامل) جاکوب بروکس و جرد گلر (راست و چپ، بالا) دانشجویانی در استنفورد در تنگنای کووید-19 بودند. این زوج خانه ای را با چند دوست دیگر اجاره کردند و یک غلاف انزوا ایجاد کردند و زمان زیادی را در داخل خانه صرف بازی و کدنویسی کردند.

برخی از آن بازی‌ها در نهایت به مسابقات با پول واقعی کشیده شدند، جایی که دوستان اساساً از Venmo برای ترتیب دادن شرط‌بندی نقدی استفاده می‌کردند. بروکس و گلر، دانشجویان علوم کامپیوتر در دانشگاه، تصمیم گرفتند روی یک بازی با شرط بندی کار کنند.

همانند بسیاری از استارت‌آپ‌ها که در نهایت بر روی ابزارهای توسعه‌دهنده تمرکز می‌کنند، این زوج متوجه شدند که ساخت ویژگی پول بسیار سخت‌تر از توسعه خود بازی است.

جای تعجب نیست: خدمات مالی مانند پرداخت ها دقیقاً به دلیل پیچیده بودن ترکیب بخش های مختلف اکوسیستم پرداخت به “فین تک” یکپارچه با API تبدیل شده اند.

این کار با بازی‌های مبتنی بر پول واقعی و مبتنی بر مهارت پیچیده‌تر است. در حالی که مانند قمار آنلاین نیست و در اکثر ایالت ها مجاز است، بازی با پول واقعی دارای لایه های بیشتری از پیچیدگی است، زیرا هر ایالت مجموعه قوانین خاص خود را دارد که با آن قوانین مربوط به شناخت مشتری و قوانین مربوط به آنها را رعایت می کند. نحوه تریاژ کردن کاربران جوانتر و همچنین پیچیدگی های ساخت پرداخت و سیستم های پرداخت

بروکس – که در نهایت برای ساختن آن از دانشگاه استنفورد انصراف داد (گلر اعتبار لازم برای فارغ التحصیلی را داشت و انجام داد) – بسیار مشتاق است که او آن را “تک های برنجی” این سیستم های پرداخت می نامد، اما او همچنین یک علاقه مند به بازی ها است و به نظر می رسد هنگامی که به پتانسیل تجاری محصولی که ساخته اند فکر می کنید مانند یک بازیکن فکر کنید.

او گفت: «موارد استفاده هیجان انگیز زیادی وجود دارد که مسابقات با پول واقعی می تواند کارساز باشد. هر چیزی که دارای پایگاه کاربر اختصاصی باشد می تواند مناسب باشد. در حال حاضر وقتی یک بازی را انجام می‌دهید، تبلیغاتی را تماشا می‌کنید یا برای بهتر کردن بازیکن خود با تلنگر بمباران می‌شوید.” او معتقد است که این در مورد ایجاد یک تجربه روان تر است که می تواند دری را برای اجازه دادن به توسعه دهندگان از همه این کارها باز کند.

این محصول به شکل یک SDK است که در حال حاضر رایگان است. Triumph با کاهش 20 درصدی هزینه مسابقات درآمد خود را به دست می آورد (بازیکنان برای بازی به پات پول می پردازند، ناشر برای بازی هزینه مسابقات را دریافت می کند).

مشتریان Triumph، در تئوری، ناشران بازی‌هایی هستند که از آن در بازی‌های متعدد استفاده می‌کنند و می‌توانند با استفاده از داشبورد استفاده را دنبال کنند:

ناشران بازی‌ها دائماً به دنبال افزایش پایگاه کاربران خود هستند و برای انجام این کار به تبلیغات نصب اپلیکیشن و سایر بازاریابی‌ها روی می‌آورند و هنگامی که بازیکنانی را در کارنامه خود دارند، برای همیشه به دنبال راه‌هایی برای جذب آنها هستند. Triumph بر این باور است که موتوری که تورنومنت‌های با پول واقعی را در خود جای دهد، فرصتی برای یافتن جایگاهی در آن بازار دارد که نوآوری چندانی به خود ندیده است.

نیکو بوناتسوس، مدیر عامل جنرال کاتالیست، معتقد است که یکی دیگر از دلایلی که Triumph ممکن است به بازار برسد، این است که حداقل تا کنون فضای نسبتاً غیرقابل رقابتی است. Papaya Gaming، Avia Games، MPL و Skillz از دیگر خدماتی هستند که خدمات پول واقعی را برای بازی‌های مبتنی بر مهارت توسعه می‌دهند، اما تنها Skillz ابزارهایی را برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث ارائه می‌دهد و پیاده‌سازی آن‌ها سخت‌تر و پرهزینه‌تر هستند.

او گفت، همچنین کمک می‌کند که بنیان‌گذاران باهوش و پر از ایده‌هایی برای جالب‌تر کردن بازی‌ها برای بازیکنان معمولی باشند.

بیش از هر چیز، این یک سرمایه گذاری بر روی این دو نفر است، و در فضایی بسیار جالب و ایده بسیار متقاعدکننده ای. او افزود که آنها همچنین ایده هایی در مورد جذب کاربر و حوزه های مرتبط دارند که ممکن است در مقطعی وارد چارچوب شود.