Tile یک برچسب جدید ردیابی گربه را با عمر باتری سه ساله راه اندازی کرد

Tile یک برچسب جدید ردیابی گربه را در روز سه شنبه راه اندازی کرد تا به شما کمک کند دوستان پشمالوی خود را پیدا کنید. این تگ در اصل نسخه اصلاح شده Tile Sticker با ضمیمه یقه سیلیکونی است که 40 دلار قیمت دارد.

این شرکت ادعا می کند که باتری کاشی برای گربه ها تا سه سال دوام می آورد و برچسب به راحتی قابل تعویض است. برد این ردیاب 250 فوت (76.2 متر) است و با هر دو دستگاه اندروید و iOS کار می کند.

این به شما کمک می‌کند بفهمید گربه‌تان فقط در گوشه‌ای از خانه پنهان شده است و می‌خواهد او را تنها بگذارید.

این محصول همچنین با دستیارهای صوتی مانند سیری، الکسا و دستیار گوگل ادغام می شود تا بتوانید به راحتی گربه خود را با فرمان صوتی پیدا کنید.

این بسته دارای برچسب کاشی و یقه است و تقریباً با تمام قلاده های استاندارد گربه سازگار است. این شرکت گفته است که اتصال می تواند تا 1.7 برابر بدون شکستگی کشش یابد. علاوه بر این، Tile for Cats مقاوم در برابر آب است، بنابراین چند قطره مایع یا لیسیدن آن توسط گربه روی دستگاه تأثیری نخواهد داشت.

این اولین تلاش این شرکت در محصولات حیوانات خانگی است. این یک ترفند هوشمندانه از سوی این شرکت است تا محصول موجود را بهینه سازی کند تا یک راه حل ردیابی مبتنی بر بلوتوث ارزان بسازد.

تعداد زیادی ردیاب مبتنی بر GPS در بازار وجود دارد که از قیمت پایه 50 دلار شروع می شود و برخی از آنها اشتراک ماهانه را برای ویژگی های اضافی ارائه می دهند. اما این یک راه حل ارزان است اگر گربه شما جرات ورزی زیادی ندارد.

کاشی برای گربه ها در وب سایت شرکت در رنگ های سیاه و سفید برای مشتریان موجود است.