TikTok 81 میلیون ویدئو را به دلیل نقض در Q2 حذف کرد ، که 1٪ بارگذاری ها را نشان می دهد – TechCrunch

TikTok یک بروزرسانی شفافیت در مورد محتوایی را که بین 1 آوریل تا 30 ژوئن 2021 از پلت فرم حذف شده بود ، منتشر کرد. این پلت فرم می گوید 81.518.334 ویدیو را به دلیل نقض دستورالعمل ها یا شرایط خدمات خود در آن دوره حذف کرده است ، که کمتر از 1 of را نشان می دهد. کل ویدیوهای ارسال شده این همچنین بدان معناست که در طول آن سه ماهه ، 8.1 میلیارد+ ویدئو در TikTok ارسال شد که به طور متوسط ​​روزانه حدود 90 میلیون ویدیو ارسال می شود.

TikTok در ماه ژوئیه فناوری را راه اندازی کرد که به طور خودکار محتوای ناقض سیاست های آن در زمینه ایمنی جزئی ، برهنگی و فعالیت های جنسی بزرگسالان ، محتوای خشونت آمیز و تصویری و فعالیت های غیرقانونی را حذف می کند. این برنامه به طور خاص از اتوماسیون برای این نوع محتوا استفاده می کند ، زیرا می گوید اینها مناطقی هستند که فناوری آن دارای بالاترین درجه دقت است. TikTok همچنین تعدادی محتوای انسانی را در تیم ایمنی خود دارد که محتوای گزارش شده را بررسی می کنند.

هنگامی که فناوری خودکار اعلام شد ، TikTok گفت که نرخ مثبت کاذب آن برای حذف-هنگامی که محتوایی را که در واقع قوانین را نقض نمی کند حذف کند-5 است. این عدد در گزارش شفافیت منتشر شده امروز منعکس شده است ، زیرا حدود 4.6 میلیون از 81 میلیون ویدیوی حذف شده دوباره بازیابی شده اند. شایع ترین دلیل حذف محتوا ، شامل 41.3 of از ویدیوهای حذف شده ، نقض دستورالعمل های ایمنی جزئی بود. TikTok می گوید که 94.1 درصد از کل محتوای حذف شده قبل از گزارش کاربر توسط آن شناسایی و حذف شده است.

با این وجود ، در آن 5٪ از محتوای حذف شده دروغین ، برخی از نمونه های نگران کننده تعدیل محتوای ناموفق وجود دارد ، مانند زمانی که خالق محبوب Black زیگی تایلر اشاره کرد وقتی برنامه عباراتی مانند “Black Lives Matter” یا “I am a black man” برنامه حساب کاربری وی را “نامناسب” نشان می دهد. در همین حال ، عباراتی مانند “حمایت از برتری سفید” بلافاصله سانسور نشد.

در حالی که پلتفرم هایی مانند یوتیوب و فیس بوک برای ممنوعیت محتویات حاوی اطلاعات غلط واکسن حرکت می کنند ، سایر شرکت های رسانه ای اجتماعی برجسته مانند TikTok باید در مورد نحوه برخورد با مسائل مشابه تصمیم بگیرند. دستورالعمل های انجمن TikTok محتوای نادرست یا گمراه کننده در مورد COVID-19 ، واکسن ها و اطلاعات غلط گسترده تر ضد واکسن را ممنوع می کند.

در Q2 ، TikTok به دلیل اطلاعات نادرست COVID-19 27،518 ویدئو را حذف کرد. TikTok می گوید 83 درصد از این ویدیوها قبل از گزارش توسط کاربران حذف شده اند ، 87.6 درصد از این ویدیوها در 24 ساعت پس از ارسال حذف شده اند و 69.7 درصد از ویدیوها صفر بازدید داشته اند. در همین حال ، مرکز اطلاعات TikTok COVID-19 ، که با اطلاعات WHO و CDC توسعه یافته است ، بیش از 921 میلیون بار در سراسر جهان مشاهده شده است.

از نظر تعداد ، هیچ راز نیست که TikTok همچنان در حال رشد است ، زیرا این برنامه ماه گذشته از مرز یک میلیارد کاربر فعال ماهانه عبور کرد. اعداد موجود در این گزارش های شفافیت نیز نشان دهنده این رشد است – در نیمه اول سال 2020 ، TikTok 104 میلیون ویدیو را حذف کرد ، که 1 of از کل محتوای ارسال شده را نشان می داد. این میزان حذف 1 with با داده های منتشر شده امروز مطابقت دارد ، اما گزارش امروز 81 میلیون ویدیوی منتشر شده را تنها در یک چهارم ، و نه دو چهارم ، شامل می شود.