Tiger Global در حال مذاکره برای هدایت بیش از 100 میلیون دلار سرمایه گذاری در قطعه هند – TechCrunch است

تعدادی از سرمایه گذاران برجسته به دنبال سرمایه گذاری در Slice هستند ، یک استارتاپ fintech که در تلاش برای گسترش بازار کارت های اعتباری در هند است.

منابع آگاه به من گفتند Tiger Global در مراحل پیشرفته مذاکرات برای هدایت دور بیش از 100 میلیون دلار در استارتاپ مستقر در بنگلور است.

به گفته منابع ، تعدادی از شرکت های دیگر ، از جمله Insight Partners ، Ribbit Capital و Greenoaks ، با این استارتاپ همکاری می کنند و خواهان ناشناس ماندن این موضوع به دلیل خصوصی بودن موضوع هستند.

منابع افزودند که مذاکرات در حال انجام است و شرایط می تواند تغییر کند.

اسلایس که در دورهای قبلی تأمین سرمایه خود حدود 30 میلیون دلار جمع آوری کرده بود و در اوایل امسال زیر 200 میلیون دلار ارزش داشت ، از اظهارنظر خودداری کرد. اسلیس Blume Ventures ، Gunosy Capital و Better Capital را در بین سرمایه گذاران خود دارد.

تایگر گلوبال از اظهارنظر خودداری کرد.

با وجود اینکه امروزه صدها میلیون سرخپوست دارای حساب بانکی هستند ، فقط حدود 30 میلیون نفر دارای کارت اعتباری هستند. اکثر افراد در بازار آسیای جنوبی واجد شرایط دریافت کارت اعتباری نیستند و حتی بسیاری از کسانی که زحمت دریافت کارت اعتباری را ندارند ، زیرا تجربه ثبت نام بیش از حد دست و پا چلفتی ، وقت گیر است و پاداش ها جبران نمی شود. برای این.

اسلایس دریافت کارت برای افراد بسیار بیشتری-حتی برای کسانی که شغل سنتی تمام وقت ندارند-آسان کرده است ، و روند ثبت نام سریع است. در دو سال گذشته ، اسلایس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های صادر کننده کارت در هند مطرح شده است.

همچنین دستیابی به مشتریان بالقوه تهاجمی شده است. ماه گذشته ، این استارتاپ یک کارت با 2000 روپیه هند (27 دلار) را به عنوان حد پیش فرض برای استفاده از بازار بالقوه آدرس پذیر 200 میلیون نفر از کشور راه اندازی کرد.

اسلیس در اطلاعیه ای جداگانه در اوایل این هفته اعلام کرد که ماه گذشته 110 هزار کارت صادر کرده است. این استارتاپ که توسط Flipkart alum Rajan Bajaj تأسیس شده است ، می گوید بیش از 3 میلیون عضو ثبت شده دارد که میانگین سنی آنها 23 سال است.

همچنین است کاوش بر اساس LinkedIn Bajaj و پستهای استخدام استارتاپ ، برنامه های کاربردی در بالای بلاک چین قرار دارند. هفته گذشته ، این شرکت اعلام کرد که به منظور استخدام استعدادهایی که مایل به کار در فرصت های دیگر هستند-یا هر کاری را که دوست دارند-همزمان انجام می دهند ، سه هفته کار جدید با حقوق و مزایای ثابت ارائه می دهد.

تایگر گلوبال در سه ماهه اخیر به عنوان تهاجمی ترین سرمایه گذار مرحله رشد در هند ظاهر شده است. امسال بیش از دوازده استارتاپ در هند حمایت کرده است و بسیاری از آنها را به باشگاه طمع تک شاخ سوق داده است.

اعتبار تصویر: CB Insights

شرکت تحقیقاتی CB Insights روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که اکوسیستم نوپای هند در سه ماهه منتهی به سپتامبر امسال شاهد ثبت 519 معامله بوده است. در این گزارش آمده است که در همان سه ماهه ، استارتاپ ها 9.9 میلیارد دلار جمع آوری کرده اند ، در حالی که در کل سال گذشته 10.3 میلیارد دلار بوده است. Sequoia Capital India با 33 معامله در طول سه ماهه پرکارترین سرمایه گذار در دومین بازار بزرگ اینترنت جهان بود.