Terran Orbital برای افتتاح تاسیسات تولید ماهواره و قطعات 300 میلیون دلاری در ساحل فضایی فلوریدا – TechCrunch

شرکت تولید ماهواره Terran Orbital روز دوشنبه اعلام کرد بزرگترین تاسیسات تولید وسایل نقلیه فضایی جهان را در ساحل فضایی فلوریدا با هزینه 300 میلیون دلار افتتاح می کند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که این کارخانه 660 هزار فوت مربعی قادر به تولید “هزاران نوع مختلف از وسایل نقلیه فضایی در سال” از جمله هزار ماهواره کامل و بیش از یک میلیون قطعه ماهواره در سال است.

Terran Orbital در سال 2013 تأسیس شد ، همان سالی که توسعه دهنده نانو ماهواره ای Tyvak را خریداری کرد ، اما از آن زمان تا کنون از سطح پایینی برخوردار است. در سال 2017 ، لاکهید مارتین سهم کمی در این شرکت به دست آورد. در حالی که Terran تأسیسات 128،000 فوت مربعی را در ایروین ، کالیفرنیا اداره می کند ، مارک بل ، مدیرعامل و بنیانگذار آن ، در مصاحبه اخیر خود با TechCrunch گفت که Terran ظرفیت تولید فعلی خود و تعداد ماهواره های خود را فاش نمی کند.

Terran Orbital یک سازنده قرارداد است که ماهواره ها را برای دولت ایالات متحده طراحی ، ساخت و مهندسی می کند. بل گفت که حدود 95 درصد از کارهای تران مربوط به ناسا و وزارت دفاع است و از ذکر هر یک از مشتریان تجاری این شرکت خودداری کرد.

بل افزود ، این شرکت همچنین صورت فلکی ماهواره ای خود را توسعه می دهد. این ماهواره ها از نوعی رادار دیافراگم مصنوعی استفاده خواهند کرد که قادر به ثبت تصاویر حتی از طریق ابرها یا سایر رویدادهای آب و هوایی است که بر دید ، مانند رعد و برق ، تأثیر می گذارد. تران گفت که پرتاب این ماهواره ها را در پایان سال 2022 آغاز می کند.

پیش بینی می شود که این تسهیلات در سال 2025 تکمیل شود و باید حدود 2100 شغل با دستمزد متوسط ​​84000 دلار ایجاد کند. این تأسیسات با همکاری Space Florida ، مرجع توسعه هوافضای ایالت ، که تامین کننده منابع مالی این مجتمع است ، ساخته می شود.

این اعلامیه نشان دهنده جدیدترین پیشرفت برای ساحل فضایی فلوریدا است ، که قبلاً محل تأسیسات متعلق به SpaceX ، Blue Origin ، Redwire و دیگران است. سال گذشته بیش از 1200 ماهواره به فضا پرتاب شد که بیش از دو برابر سال قبل به مدار زمین فرستاده شد.