Temu با دفتر جدید والدین در دوبلین، گسترش جهانی را تسریع می بخشد

Temu، یک پلتفرم تجارت الکترونیک با رشد سریع و معروف به معاملات ارزان، در حال ورود به بازارهای جدید است، زیرا شرکت مادرش پایگاهی را در دوبلین ایجاد می کند و به مجموعه ای از غول های فناوری از جمله متا و توییتر می پیوندد که دفاتری را در ایرلند سازگار با مالیات باز کرده اند. سرمایه، پایتخت.

PDD Holdings، نهاد شرکتی مستقر در دوبلین که پشت Temu قرار دارد، همچنین مالک Pinduoduo است که از زمان راه‌اندازی آن در سال 2015 توسط مهندس سابق گوگل، کالین هوانگ، به یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین چین تبدیل شده است.

از صدای آن، PDD Holdings ایجاد شد تا برندسازی و برخی از تلاش‌های عملیاتی را بین Temu که در سطح جهانی قرار دارد و Pinduoduo متمرکز بر چین جدا کند. قبل از آغاز به کار Temu در سال 2022، “دفاتر اجرایی اصلی” که Pinduoduo را اداره می کردند، شرکت Pinduoduo مستقر در شانگهای بودند.

Pinduoduo هنوز در خارج از شانگهای مستقر است در حالی که دفتر مرکزی Temu در بوستون است. تیم Temu در بوستون و دوبلین عمدتاً وظایفی را در زمینه مالیات، بازاریابی و مسائل حقوقی انجام می دهند، بر اساس نمایه های LinkedIn کارکنان آن.

در گزارش سالانه خود که در اواخر آوریل منتشر شد، نهاد دوبلین به عنوان “دفاتر اجرایی اصلی” هلدینگ PDD فهرست شد. این بایگانی درآمدهای Temu را کاهش نداد زیرا این پلتفرم «تأثیر مادی» بر نتایج مالی والدین در سال 2022 نداشت، علی‌رغم شتاب قوی آن در چند ماه اول شروع به کار.

بر اساس شرکت تجزیه و تحلیل داده Data.ai، در زمان نگارش این مقاله، Temu در رده بندی کلی اپ استور در استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا و ایالات متحده در رتبه اول قرار دارد.