Straffr یک باند مقاومتی هوشمند است که به شما کمک می کند در حال حرکت ورزش کنید – TechCrunch

وسایل تناسب اندام هوشمند اغلب به دلیل ثابت و غیر قابل حمل بودن محدود می شوند. (و بسیار خوب ، بسیار گران قیمت است.) دوچرخه ثابت Peloton را برای کلاس های چرخشی یا دکل تمرین روی دیوار نصب کنید Tonal. اگر در خانه هستید و می توانید هزاران باشگاه بدنسازی خانگی را خرج کنید ، اما اگر می خواهید تمرینات خود را هر جا که هستید با خود ببرید ، چطور؟

با استرافر ، یک استارتاپ آلمانی که این هفته در TechCrunch Disrupt Startup Alley در حال نمایش است آشنا شوید. این شرکت یک باند تناسب اندام هوشمند به فروش می رساند که می توانید آن را در کوله پشتی خود قرار داده و هنگام راه رفتن با خود ببرید.

استارتاپ سخت افزاری که در اصل سال گذشته از طریق Kickstarter یک راه تأمین سرمایه جمعی را انتخاب کرده بود ، از زمان عرضه محصول در مارس امسال به فروش “چند هزار” باند ادامه داد. آنها همچنین از حمایت فرشتگان تجاری پشتیبانی کرده و به تازگی دور دوم را با سرمایه گذار بین المللی بسته اند تا خود را برای گسترش تجارت تناسب اندام خود آماده کنند.

باند مقاومت هوشمند Straffr ، که دارای درجه های متوسط ​​یا قوی است ، با استفاده از بلوتوث به برنامه همراه متصل می شود و به محض شروع تمرینات کششی و خم شدن ، ردیابی را شروع می کند – بازخوردی را در مورد جلسه تمرین خود ، نه تنها در تکرارها بلکه در “ارائه می دهد. کیفیت ”تمرین ، بر اساس مدیرعامل استفان وایس.

کل نوار در واقع یک سنسور است – ساخته شده از یک لاستیک قابل انعطاف که رسانای الکتریکی است. تیم Straffr این ماده را توسعه داده و برخی اختراعات را روی آن ثبت کرده است.

ویس به TechCrunch می گوید: “پیدا کردن و توسعه ماده ای که بیش از 200 or یا 300 ches کشیده شود … و شکستن و اندازه گیری هیچ چیز واقعاً دشوار است.” “وقتی کش می آوری [the Straffr fitness band] مقاومت الکتریکی تغییر می کند و بنابراین می توانیم بگوییم که چقدر نوار را برای یک تمرین خاص کشیده اید. “

هرکسی که سعی کرده تمرینات قدرتی را با استفاده از یک باند مقاومتی (غیر هوشمند) انجام دهد ، می داند که تمرکز و فعالیت بدون راهنمایی حرفه ای بسیار مشکل است. اساساً نمی توان فهمید که آیا حرکات را به بهترین نحو انجام می دهید یا فقط یک تکه لاستیک را بی خیال می پیچانید. بنابراین به نظر می رسد که یک عنصر حسگر می تواند ارزش زیادی به این کیت تناسب اندام اضافه کند.

گروه هوشمند Straffr در حین کشیدن ، تکرار ، قدرت و سرعت شما را اندازه گیری می کند ، با این برنامه در طول تمرین بازخورد بلادرنگ را ارائه می دهد-در صورتی که “خیلی سریع” حرکت می کنید یا برای “کند و یکنواخت” نگه داشتن حرکت ، نشانه های کلامی ارائه می دهد. همچنین اگر طرفدار آمار آمادگی جسمانی هستید ، نتایج کلی تمرین را به شما نشان می دهد.

این برنامه دارای مجموعه ای از فیلم های تمرینی است که به شما امکان می دهد جلسات از پیش ضبط شده گروه های بدنسازی را دنبال کنید ، مانند تمرینات متمرکز بر HIIT ، تمرینات قدرتی کل بدن یا تمرینات سریع در خانه.

Straffr یک باند مقاومتی هوشمند است که به شما کمک می کند در حال حرکت ورزش کنید

اعتبار تصویر: Straffr

ویس می گوید این استارتاپ در حال ساخت یک پیشنهاد برتر در صورت تقاضا نیز هست-و به تازگی پنج مربی شخصی را سوار کرده است که می خواهد جلسات آموزشی شخصی را در صورت تقاضا به کاربران خود ارائه دهد. این برای ویژگی Pro آینده است. برنامه اصلی رایگان است ، زیرا راه اندازی سخت افزار در حال شارژ است.

قیمت باند Straffr کمی بیش از 100 دلار (99.99 یورو) است ، که اگر آن را با یک جایگزین غیر هوشمند مقایسه کنید (قیمت یک باند مقاومت پایه می تواند فقط چند دلار هزینه داشته باشد) بسیار گران است. اما این یک مقایسه نسبتاً ضعیف است ، زیرا در اینجا شما یک بسته کامل تناسب اندام را در مقابل یک قطعه الاستیک دریافت می کنید. بنابراین این دلارهای اضافی برای محتوای مربوط به ورزش و شخصی سازی درون برنامه ای همراه با کمی تمرین و انگیزه اضافی بازخورد زنده است.

همچنین لازم به ذکر است که باند هوشمند Straffr به طور قابل توجهی ارزان تر از استفاده از یک کیت Peloton یا سایر کیت های بدنسازی است که در حال حاضر قصد دارد کیف پول افراد را با هدف قرار دادن تمرینات آنها سبک کند.

بنابراین ، از این منظر ، چرخش Straffr در زمینه تناسب اندام هوشمند به نوعی یک معامله به نظر می رسد.

تا کنون خریداران معمولی یا مردان متمرکز بر تناسب اندام هستند که به شدت به دنبال “خود کمی شده” هستند ، و یا زنان میانسال می خواهند جایگزینی برای کلاس های تناسب اندام در باشگاه بدنسازی داشته باشند. اما یک گروه بدنسازی متواضع (اما هوشمند) واقعاً می تواند چیزی را برای همه ارائه دهد.

ویس می افزاید: “جایی که ما واقعاً شاهد آینده تمرین با گروه های مقاومت هستیم ، مستقیماً با مربیان شخصی است.” “آموزش دیجیتالی یک به یک ، در صورت تقاضا ، با مربیان شخصی ، با ورزشکاران حرفه ای ، با المپیکی ها که در کل تمرینات با شما صحبت می کنند ، چه کاری انجام می دهد ، آنها با شما تمرین می کنند ، این تمرینات عرق کرده است ، این انگیزه برای مردم.”

با این وجود ، اگر تمرینات گروه مقاومتی واقعاً تمرین شما نیستند ، Straffr برنامه هایی برای توسعه قطعات اضافی از کیت تناسب اندام هوشمند دارد. اگرچه ویس دقیقاً از سخت افزارهای متصل دیگر که در حال آماده سازی هستند استفاده نمی کند.

او می گوید: “ما در حال حاضر محصولی را در دست تهیه داریم که در حال توسعه داخلی آن هستیم – و ما واقعاً از این موضوع هیجان زده هستیم” و می افزاید: “می توانم بگویم که این فقط یک طناب پرش نیست.

“برای ما این همیشه ترکیبی از تمرینات کاربردی و واقعا قابل حمل با جزء ردیابی کیفیت – کیفیت آموزش شما است. مثل اینکه شما چقدر خوب هستید؟ آیا واقعاً م effectiveثر هستید؟ زیرا اگر فقط تعداد تکرارها و مراحل و موارد دیگر را شمارش می کنید ، یک جنبه انگیزشی خوب وجود دارد … اما ما می خواهیم ببینیم آیا این تکرارها واقعا خوب هستند ، آیا کیفیت خوبی دارند ، آیا شما بهترین کار را برای شرایط خود انجام می دهید. در حال حاضر هستید؟ “