SOSV در حال ساخت یک تأسیسات HAX در نیوجرسی برای استارتاپ های صنعتی ، بهداشتی و آب و هوایی است – TechCrunch

SOSV صبح امروز اعلام کرد که در یک مرکز 50 میلیون دلاری HAX در نیوآرک ، نیوجرسی ، بر رشد استارتاپ های صنعتی ، بهداشتی و آب و هوایی متمرکز است. در برنامه توسعه پنج ساله 25 میلیون دلار از اداره توسعه اقتصادی نیوجرسی استفاده می شود.

این تأسیسات در ژوئن 2022 افتتاح می شود و شرکت های آمریکایی در مراحل اولیه در حال کار برای دور بعدی خود هستند. SOSV خاطرنشان می کند ، در حالی که اولین تمرکز HAX بر پوشیدنی ها بود ، در سال های اخیر ، شتاب دهنده تا حد زیادی به صنعت و مراقبت های بهداشتی منتقل شده است ، که در حال حاضر به ترتیب 70 و 20 درصد از سبد سهام آن را شامل می شود.

گرت وینتر ، شریک HAX ، به TechCrunch گفت: “از سال 2015 ، HAX شروع به سرمایه گذاری در استارتاپ های صنعتی و بهداشتی کرد و امروز 90 درصد از سرمایه گذاری های جدید ما را تشکیل می دهد.” “این استارتاپ های فناوری سخت ، در مراحل اولیه خود ، تمایل دارند به تحقیق و توسعه علمی عمیق تر ، نمونه سازی با دقت بالا متکی باشند و فقط به یک تا دو محصول اول خود قبل از جمع آوری بودجه نیاز دارند. این شرکت ها همچنین فضای زیادی را اشغال می کنند و به راحتی یک اتاق را با تجهیزات و نمونه های اولیه خود پر می کنند. “

نیوآرک به دلایل بی شماری از جمله نزدیکی به شهر نیویورک و دانشگاه هایی مانند پرینستون و روتگرز انتخاب شد. همچنین ، صادقانه بگویم ، فضای بیشتری نسبت به مثلاً منهتن دارد – که یک ضرورت آشکار برای استارتاپ های صنعتی است. این بخش بزرگی از دلیلی است که شرکت هایی مانند AeroFarms و Bowery به دنبال این منطقه بوده اند تا میزبان تاسیسات عظیم کشاورزی عمودی خود باشند.

این واقعیت که دولت مایل بود حدود نیمی از هزینه پروژه را بپردازد ، احتمالاً ضرری هم نداشت. بدون شک نیوجرسی علاقه ای به استقبال استارتاپ های سخت افزاری با آغوش باز دارد. جالب است که ببینیم دولت های محلی چه نوع مشوق هایی می توانند برای کمک به حفظ آنها در آنجا برای جلوگیری از جذابیت نیویورک مجاور ارائه دهند.

تیم سالیوان ، مدیرعامل NJEDA در بیانیه ای گفت: “رشد اقتصاد نوآورانه نیوجرسی هم باعث ایجاد مشاغل با کیفیت بالا در امروز می شود و هم فرصت هایی برای بازدهی نمایی در آینده ایجاد می کند.” “با شروع موفقیت آمیز و توسعه کسب و کارهای نوپا در نیوجرسی ، آنها ساختمان می سازند ، کارکنان بیشتری استخدام می کنند و به مجریان جوامع پر جنب و جوش و زنجیره های تأمین مشاغل کوچک تبدیل می شوند.”

SOSV می گوید مکان نیوآرک به طور م asثر مانند دفاتر ایالات متحده در شنژن چین کار می کند که دسترسی آسان به زنجیره تامین جهانی را فراهم می کند. HAX همچنین ماهواره هایی را در سانفرانسیسکو ، توکیو و نیویورک اداره می کند.