Solo.io با سرمایه گذاری سری C 135 میلیون دلاری به 1 میلیارد دلار می رسد – TechCrunch

وقتی به شبکه های سرویس ، ابزاری تا حدودی باطنی با ابعاد باطنی که به منظور چسباندن سرویس های مختلف به یکدیگر طراحی شده است فکر می کنید ، شاید تصور نکنید که این پردرآمدترین طرف بازار بومی ابرهای Kubernetes است ، اما در اشتباه هستید. امروز ، Solo.io ، راه اندازی مش خدمات کمبریج ، ماساچوست ، سری C 135 میلیون دلاری را با ارزش یک میلیارد دلار چاق اعلام کرد.

Altimeter Capital دور امروز را با مشارکت سرمایه گذاران موجود Redpoint Ventures و True Ventures رهبری کرد. به هر حال ، این ارزش ده برابر افزایش ارزش قبلی آنها در زمان دور 23 میلیون دلاری سری B در اکتبر 2020 است و مجموع جمع آوری شده را به 171.5 میلیون دلار می رساند.

در حالی که بنیانگذار و مدیرعامل Idit Levine می گوید شرکتی که در سال 2017 تاسیس کرده بود به طور کلی افزایش بازار مش خدمات را پیش بینی می کرد ، او نمی بیند که شرکتش تمرکز زیادی بر روی آن فناوری خاص داشته باشد.

“ما همه چیز را در بازار پیش بینی کرده بودیم و صادقانه می گویم که خدمات سرویس دیوانه کننده است. اما من می گویم که گفتن Solo است [strictly] برای من یک شرکت مش سرویس است ، برای من مثل این است که بگویم آمازون فقط کتاب می فروشد. این همان جایی است که ما شروع کردیم ، و ما هر کاری که باید انجام دهیم را انجام می دهیم و با بازار می رویم. “

این شرکت شرط بندی اولیه ای را بر روی منبع باز نماینده Envoy و سرویس سرویس Istio انجام داد ، هر دو پروژه در این زمینه پیشرو شده اند و این شرکت از همان ابتدا مشارکت عمده ای در هر دو داشته است ، که این امر آن را در موقعیت خوبی قرار می دهد برای ایجاد محصولات تجاری در کنار این پروژه ها.

به تازگی ، Solo نسخه به روز شده فناوری Gloo Mesh را منتشر کرد. این استارتاپ توانست یک دروازه API و مش سرویس را در یک سطح کنترل واحد ترکیب کند و مدیریت این فناوری ها را بسیار ساده کند.

همانطور که انتظار دارید ، همانطور که آنها رشد می کنند ، این تیم با حدود 70 کارمند در حال رشد است. او گفت که استراتژی او استخدام جوانان و آموزش کسب و کار به آنها بوده است و به خوبی کار کرده است.

از نظر تنوع ، او می گوید که به عنوان یک زن با سابقه فنی بالا ، گاهی از توکنیسم ناامید شده است. “من هرگز از کسی نخواستم که این تخفیف را به من بدهد زیرا من یک زن هستم. در واقع ، گاهی اوقات تحریک کننده بوده است. اوه ، ما می خواهیم با شما صحبت کنیم زیرا شما یک زن هستید. منو عصبانی کرد شما به من احتیاج دارید که من سخنرانی کنم زیرا من خیلی خوب هستم. “

همانطور که او شرکت خود را تأسیس می کند ، در تلاش است تا نامزدهای متنوع تری پیدا کند. گروه مهندسان فعلی او 30 درصد زن هستند ، که از نظر استانداردهای شرکت فناوری بسیار بالا است و او به طور مداوم به دنبال گروه هایی با سابقه تاریخی کم است.

“ما تنوع زیادی در شرکت داریم. […] من فکر می کنم که کمک به [our success]به ما در حال تماس با زنان در زمینه فناوری و افراد رنگین در فناوری هستیم ، بنابراین ما قطعاً تلاش می کنیم. قرار است با هم ملاقات کنیم [and other places] و به دنبال آن [diverse] مردم. و بنابراین ما تلاش می کنیم و قطعاً این چیزی است که می خواهیم به آن برسیم. “

در حالی که لوین نمی خواست تعداد درآمد مشخصی را به اشتراک بگذارد ، او گفت که هدف شرکت برای سال مالی 2021 ، که از فوریه تا فوریه ادامه دارد ، سه برابر شدن ARR آنها نسبت به سال قبل بود و آنها توانستند این کار را تا پایان سه ماهه دوم سال انجام دهند. در سال مالی ، آنها را در مسیر رشد انفجاری قرار داده است. و او می گوید ، بخشی از دلیل آن این است که شرکت ها چندین سال در محصولات Solo ثبت نام می کنند. در حقیقت ، 35 درصد از قراردادهای آنها برای 2-3 سال است که بیش از 100 قرارداد را تا کنون به خود اختصاص داده است.

این می تواند توضیح دهد که چرا سرمایه گذاران حاضر بودند این همه پول به این شرکت بریزند و برای آن ارزش بالایی قائل شوند. لوین می گوید که او به دنبال بودجه نبود ، اما تقاضای مشتریان به سرعت در حال افزایش است و این بودجه آنها را قادر می سازد تا سرعت رشد خود را افزایش داده و ادامه دهند.

“اساساً هیچ دلیلی برای گرفتن پول وجود نداشت. من فکر می کنم دلیل اینکه من این کار را کردم این است که ما می خواهیم مسئولیت را در دست بگیریم [the entire] بازار ، و ما باید رشد کنیم. خواسته های زیادی وجود دارد و ما باید به طور چشمگیری مقیاس بندی کنیم ، و این دلیل اصلی این است که ما این دور را پشت سر گذاشتیم. “