Snapchat یک ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد به نام My AI Snaps را برای مشترکین پولی راه اندازی کرد.

اسنپ ​​چت امروز از راه اندازی یک ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد خبر داد که به مشترکین Snapchat+ اجازه می دهد اسنپ هایی را از آنچه در حال انجام هستند ارسال کنند تا یک اسنپ مولد را از چت ربات درون برنامه ای My AI دریافت کنند. این ویژگی در نشست Snap Partner Summit ماه گذشته همراه با اخباری مبنی بر اینکه ویژگی هوش مصنوعی من در حال حاضر برای همه کاربران رایگان است، پیش‌نمایش شده است، اما تاریخ انتشار آن در آن زمان ارائه نشده بود.

قبل از انتشار امروز ویژگی جدید هوش مصنوعی، اسنپ تعدادی به‌روزرسانی دیگر با هوش مصنوعی را در برنامه اسنپ چت ارائه کرد، از جمله امکان افزودن ربات چت هوش مصنوعی من به چت‌های گروهی با دوستان، جایی که می‌توان آن را با نام @ فراخوانی کرد. و همچنین امکان استفاده از هوش مصنوعی برای توصیه‌های مکان و پیشنهادات لنز. به علاوه، ربات چت هوش مصنوعی من اخیراً به روز شده است تا بتواند به اسنپ های کاربران با یک پاسخ متنی پاسخ دهد.

اکنون، با اشتراک پولی Snapchat+، هوش مصنوعی من می‌تواند یک عکس را نیز برگرداند.

به نظر می رسد این ویژگی ارزش چندانی فراتر از اهداف سرگرمی نداشته باشد، زیرا تنها پیشنهادی که ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ در نشست شرکای اسنپ به نمایش گذاشت، شامل ارسال عکسی از سگ شما برای دریافت یک عکس خنده دار سگ در ازای دریافت آن و ارسال اسنپ بود. سبزیجات در باغ خود برای دریافت پیشنهاد دستور پخت.

ویژگی پیشنهادات دستور غذا از منظر عملی امیدوارکننده‌ترین به نظر می‌رسد، اما همانطور که اسنپ آن را توصیف می‌کند، مشخص نیست که هوش مصنوعی چقدر عکس‌های «آخرین خواربارفروشی» شما را مدیریت می‌کند.

اعتبار تصویر: ضربه محکم و ناگهانی

در اطلاعیه امروز در اتاق خبر اسنپ، این شرکت همچنین پیشنهاد می‌کند که می‌توانید عکسی از «پیتزا، OOTD» یا «بهترین دوست پشمالو خود» را برای هوش مصنوعی من ارسال کنید.

مطالب جدید  راه اندازی پشتیبان منبع باز Supabase به عنوان یک سرویس 30 میلیون دلار جمع آوری می کند-TechCrunch

همچنین مشخص نیست که اسنپ تا چه حد حفاظ‌های محکمی را در اطراف ویژگی عکس مولد My AI پیاده‌سازی کرده است. این می تواند برای والدین نوجوانان نگران کننده باشد، زیرا سایر برنامه های هوش مصنوعی مولد، مانند هوش مصنوعی Lensa، به راحتی فریب خورده اند تا تصاویر NSFW را بسازند.

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه هوش مصنوعی من به شیوه‌ای ناامن پاسخ می‌دهد، اسنپ قول داد اطلاعاتی را در مورد مرکز کنترل‌های والدین مرکز خانواده خود معرفی کند تا به والدین و سرپرستان کمک کند تا از تعاملات فرزندان خود با ربات چت هوش مصنوعی من مطلع شوند. اما از زمان عرضه جهانی My AI برای تمام کاربران اسنپ چت در ماه آوریل، این شرکت هنوز این کار را انجام نداده است. و مشخص نشده است که کنترل‌های مرکز خانواده چه زمانی فعال می‌شوند، فقط اشاره کرده‌اند که هنوز در حال کار هستند.

ملاحظات حریم خصوصی دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام استفاده از چت ربات های هوش مصنوعی در نظر گرفت. اسنپ ​​به کاربران هشدار داده است که تمام پیام‌هایشان را با هوش مصنوعی من ذخیره می‌کند تا زمانی که کاربر به صورت دستی آنها را حذف کند، و همین امر در مورد تجربه عکس‌های تولیدی جدید نیز صادق است.

علاوه بر این، اسنپ فاش می کند که «در حالی که [My AI] برای جلوگیری از اطلاعات جانبدارانه، نادرست، مضر یا گمراه کننده طراحی شده است، ممکن است اشتباهاتی رخ دهد، بنابراین لطفاً برای مشاوره به آن اعتماد نکنید.

هوش مصنوعی من به طور جهانی مورد استقبال کاربران خود اسنپ چت قرار نگرفت، زیرا آنها پس از انتشار برنامه را با نظرات 1 ستاره انتقاد کردند و از پین شدن ربات به بالای چت خود شکایت کردند، جایی که نمی توانند آن را حذف یا مسدود کنند. آی تی. Snap ممکن است امیدوار باشد که ویژگی My AI Snaps به بهبود احساسات کاربر در مورد تجربه My AI کمک کند.

مطالب جدید  مناقصات "مرغ" گیاهی فراتر از گوشت به فروشگاه های مواد غذایی می آید-TechCrunch

ویژگی جدید هوش مصنوعی مولد فقط برای مشترکین Snapchat+ در دسترس است، اشتراک درون برنامه ای 3.99 دلاری در ماه که انواع پیشرفت های اسنپ چت را ارائه می دهد، از جمله مواردی مانند گزینه پین ​​کردن بهترین دوست شماره 1، نشانگر استوری Rewatch، نمادهای برنامه سفارشی. و یک ویرایشگر تم، پاسخ‌های داستان اولویت، نشان Snapchat+ و موارد دیگر.