Snapchat ابزار جدیدی را با هدف کمک به کاربران جوان برای کار در دفتر ارائه می دهد – TechCrunch

اسنپ ​​چت در حال راه اندازی یک ابزار جدید “Run for Office” درون برنامه ای است تا جوانان را تشویق کند تا در دفتر محلی شرکت کنند. این شرکت می گوید ابزار جدید Run for Office به گونه ای طراحی شده است که به کاربران جوان کمک می کند تا به آسانی با دموکراسی درگیر شوند. هدف این ابزار این است که موانع مشترکی را که جوانان هنگام تعیین اینکه آیا می خواهند در سیاست های محلی شرکت کنند یا خیر ، برطرف کند.

“با استفاده از اطلاعات BallotReady ، این ابزار ساده به Snapchatters کمک می کند تا صدها فرصت را برای تصدی پست های محلی بر اساس موضوعات مورد علاقه خود کشف کند – از هیئت محله شهر و شورای شهر گرفته تا شورای مدرسه و نماینده ایالتی ،” بیانیه.

این ابزار شامل یک پورتال متمرکز است که بیش از 75000 انتخابات آینده را در سطوح فدرال ، ایالتی و محلی برگزار می کند که ممکن است کاربران واجد شرایط شرکت در آنها باشند. همچنین از کاربران خواسته می شود موضوعات مورد علاقه خود را شناسایی کنند تا ابزار بتواند نقش ها را نشان دهد ابزار جدید همچنین امکان دسترسی به سازمان های استخدام کاندیدا و برنامه های آموزشی مانند Emerge America ، Network Leadership Public Women ، LGBTQ Victor ، Vote Run Lead و موارد دیگر را فراهم می کند.

کاربران Snapchat همچنین می توانند دوستان خود را از طریق این ابزار برای نامزدی در انتخابات منصوب کنند. کاربران قادر خواهند بود برچسب ها را از طریق این ابزار به اشتراک بگذارند تا کمپین خود را در Snapchat با دوستان خود شروع کنند. علاوه بر این ، این ابزار شامل یک مرکز تبلیغاتی شخصی است که مراحل لازم را برای حضور در رای گیری به کاربران نشان می دهد. این مرکز همچنین اطلاعاتی در مورد مهلت ثبت و شرایط امضا ارائه می دهد.

وی گفت: “ما می دانیم که نسل بعدی این کشور دارای تنوع بیشتری است ، اما در حال حاضر تنها 6 درصد از قانونگذاران ایالتی زیر 35 سال سن دارند. امیدواریم ابتکار ما برای نامزدی به شکل دموکراسی عادلانه تر و بازتابنده ای کمک کند که شامل همه آمریکایی ها ، از جمله جوانان ، “این شرکت گفت.

اسنپ ​​می گوید برنامه آن به 90 درصد از سنین 13 تا 24 سال در ایالات متحده می رسد و این به آن فرصتی می دهد تا کاربران جوان را تشویق به شهروند شدن کند. هر کاربر Snapchat در ایالات متحده اکنون می تواند با کشیدن صفحه نمایش برنامه یا جستجوی ابزار در Snapchat به Run for Office دسترسی پیدا کند.

این ابزار جدید اولین باری نیست که اسنپ چت سعی می کند کاربران را درگیر سیاست کند. در جریان انتخابات سال گذشته ایالات متحده ، این شرکت با تمرکز بر رای دهندگان با هدف ثبت نام کاربران برای رای دادن اقدام کرد. در این ابتکار تعداد معدودی از افراد مشهور از جمله اسنوپ داگ ، آرنولد شوارتزنگر و باراک اوباما رئیس جمهور سابق حضور داشتند. اسنپ ​​چت همچنین ابزاری را ایجاد کرد که باعث شد کاربران برنامه ای برای رای گیری با دوستان و درخواست رای گیری از طریق نامه ارسال کنند.