Slack ابزار ویدیویی Clips را منتشر می کند ، 16 ادغام Salesforce را اعلام می کند – TechCrunch

Slack مدتی است که درباره گسترش پیام های مبتنی بر متن صحبت می کند. امروز در Dreamforce ، کنفرانس مشتریان Salesforce که این هفته برگزار می شود ، Clips را معرفی کرد ، راهی برای گذاشتن پیام های کوتاه ویدئویی که مردم می توانند در اوقات فراغت خود تماشا کنند.

استوارت باترفیلد ، مدیرعامل Slack ، کلیپس را راهی برای برقراری ارتباط با همکاران می داند در حالی که نیازی به یک جلسه کامل 30 دقیقه ای نیست. در عوض ، می توانید از طریق یک فیلم کوتاه به مردم اطلاع دهید که چه خبر است. “کلیپ ها راهی برای ضبط خود بر روی صفحه نمایش شما هستند. و ایده این است که بسیاری از جلسات نباید ما را ملزم کند که در زمان واقعی با هم باشیم. ”باترفیلد دیروز در رویداد مطبوعاتی Dreamforce گفت.

وی افزود که این کلیپ های ویدئویی ارزش بیشتری را ارائه می دهند زیرا شما هنوز می توانید به نکته ای که در یک جلسه کامل ارائه شده است بدون نیاز به حضور واقعی برای دسترسی به آن اطلاعات برسید. علاوه بر این ، او می گوید این ویدئوها برای اهداف بایگانی دنباله ای از فعالیت را ایجاد می کنند.

“به راحتی با افرادی که در آن حضور نداشتند قابل اشتراک گذاری است [still] دریافت به روز رسانی این در آرشیو موجود است ، بنابراین می توانید برگردید و پاسخ سوالات خود را بیابید یا ریشه یک تصمیم را پیدا کنید. ” شایان ذکر است که Slack برای اولین بار این ایده را در اکتبر سال گذشته معرفی کرد و مارس گذشته یک بتا اولیه مشتری اعلام کرد ، که در آن زمان آنها حتی هنوز آن را نامگذاری نکرده بودند.

او اذعان کرد که این ممکن است افراد را ملزم کند در نحوه کار خود تجدید نظر کنند و بسته به سازمانی که ممکن است در برخی نقاط سخت تر از دیگران باشد ، اما او معتقد است که پیشنهاد ارزشمند آزادی کارکنان برای ملاقات کمتر و کار بیشتر در نهایت افراد و سازمان ها را برانگیخته است. سعی کنید آن را امتحان کنید و سپس در شیوه کار آنها وارد کنید.

کلیپ ها بر اساس ابزار Huddles منتشر شده در اوایل سال جاری ، که راهی از طریق صوت برای برقراری گفتگوهای خنک کننده آب سرد است ، دوباره به عنوان راهی برای کاهش نیاز به یک جلسه تمام عیار هنگامی که مردم می توانند برای چند دقیقه دور هم جمع شوند ، کاهش می یابد. مشکلی را حل کنید و به کار خود بازگردید باترفیلد می گوید که Huddles از زمان راه اندازی Slack سریعترین استفاده را از سایر قابلیت ها داشته است.

در ماه مارس ، باترفیلد در مصاحبه Clubhouse با سرمایه گذار SignalFire ، جاش کنستین (که همچنین گزارشگر سابق TechCrunch است) ، گفت که این شرکت همچنین بر روی یک ابزار Clubhouse برای تجارت کار می کند. این شرکت هیچ ابزار مشابهی را در این هفته اعلام نکرده است.

این شرکت همچنین 16 ادغام با Salesforce را اعلام کرد که کل پلتفرم Salesforce را شامل می شود. این موارد شامل اتاق معاملات متمرکز بر فروش و پاسخگویی به حوادث پشتیبانی مشتری به نام swarms اعلام شده در اوایل این ماه ، و همچنین ارتباطات جدید با سایر ابزارهای خانواده Salesforce از جمله Mulesoft و Tableau و ادغام های خاص صنعت برای بانکداری ، علوم زندگی و نیکوکاری

اگر فراموش کرده باشید ، Salesforce در پایان سال گذشته Slack را در یک معامله بزرگ به ارزش تقریبا 28 میلیارد دلار خریداری کرد. امروزه ، به عنوان بخشی از غول CRM ، این شرکت همچنان بر روی پلتفرم و نقشه راه محصول خود که قبل از خرید تهیه شده بود ، ادامه می دهد ، در حالی که در سراسر پلت فرم Salesforce ادغام می شود.