Skit 23 میلیون دلار سری B را به رهبری WestBridge Capital افزایش می دهد تا رشد خود را تسریع کند – TechCrunch

خدمات سنتی مرکز تلفن مبتنی بر صدا دشوار و پرهزینه است. این جایی است که هوش مصنوعی و فناوری صدا فرصتی را برای شرکت ها برای غلبه بر چالش های مقیاس و تعامل در مراکز تماس با مشتریان فراهم کرده است. “

گوپتا گفت ، همه گیری کووید -19 منجر به افزایش بی سابقه حجم تماس ها در مراکز تماس بانکی شد ، زیرا مشتریان سعی می کردند سبد سهام خود را در میان هرج و مرج ناشی از سیاست خانه و بی ثباتی مالی مدیریت کنند. و این فرصتی را برای شرکت هایی مانند Skit فراهم کرد.

وی گفت: “مشتریان تمایل طبیعی دارند که پشتیبانی تماس صوتی را بر سایر کانال های سلف سرویس ترجیح دهند و این باعث افزایش فشار بر سیستم های پاسخ های متقابل صوتی سنتی (IVR) و عوامل پشتیبانی برای پاسخگویی به همه سوالات ورودی شده است.”

شرکت اتوماسیون صوتی SaaS دارای هوش مصنوعی مستقر در بنگالور ، که قبلاً به عنوان Vernacular.ai شناخته می شد ، پلت فرم خودکار خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی VIVA را توسعه داد ، مخفف عبارت Vernacular Intelligent Voice Assistant ، که شرکت ها را قادر می سازد تا 90 operations از فعالیت های مرکز تماس خود را با استفاده از Natural انجام دهند. فناوری درک زبان (NLU). محصول VIVA آن بیش از 16 زبان و 160 گویش را پوشش می دهد.

Skit امروز اعلام کرد 23 میلیون دلار سری B را بسته است تا رشد خود را در بازارهای داخلی و جهانی از جمله ایالات متحده و آسیای جنوب شرقی تسریع کرده و پلت فرم اتوماسیون صدا را تقویت کند.

این شرکت در سال 2016 توسط دو بنیانگذار ، فارغ التحصیلان موسسه فناوری هند ، فارغ التحصیلان Roorkee ، Surarabh Gupta و Akshay Deshraj تاسیس شد.

آخرین بودجه توسط WestBridge Capital و سرمایه گذاران فعلی Kalaari Capital و Exfinity Ventures ، IAN Fund ، LetsVenture و Sense AI هدایت شد. سرمایه گذاران فرشته از جمله Aaryaman Vir Shah از Prophetic Ventures نیز در این دور شرکت کردند. دور سری B مجموع بودجه Skit را به 30 میلیون دلار می رساند.

Skit از منابع مالی جدید برای فروش ، بازاریابی ، تحقیق و توسعه بیشتر برای تقویت راه حل های شخصی شده و محصولات صوتی خود و همچنین گسترش جهانی آن استفاده خواهد کرد.

“ما می خواهیم عملیات را در بازارهای هند و جهان دو برابر کرده و مقیاس بندی کنیم. ما همچنین در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد کارکنان خود هستیم. گوپتا به TechCrunch گفت ، از طریق دفتر مرکزی جدید ما در نیویورک ، ما می خواهیم با محصول خود در دسترس شرکت های آمریکایی ، یک پایگاه مشتری قوی در آمریکای شمالی ایجاد کنیم.

این شرکت اعلام کرد که میزان درآمد و تعداد مشتریان خود را در سالهای 2020-2021 از زمان جمع آوری کمکهای قبلی خود ، 5.1 میلیون دلار سری A ، در ماه مه 2020 چهار برابر کرده است. میانگین سفارشات آن نیز سالانه 200-300 C CAGR در حال رشد است ، Gupta اضافه. در حال حاضر 150 کارمند دارد.

Skit اخیراً در بازار ایالات متحده و آسیای جنوب شرقی گسترش یافته است.

“ما متوجه شدیم که (جنوب شرقی آسیا) بازار بالقوه ای برای پذیرش هوش مصنوعی مکالمه وجود دارد. مهمتر از همه ، این بازارها محل زندگی بسیاری از زبانها و گویشها است. “گوپتا در مصاحبه اختصاصی با TechCrunch گفت.

گوپتا توضیح داد که با توجه به اینکه زبان و شخصی سازی بیش از حد قوی ترین لباس Skit است ، این شرکت شاهد افزایش استقبال در بازار آسیای جنوب شرقی است ، جایی که برای شرکت راحت تر است با جمعیت شناسی و چالش های تجاری مشابه در هند ، گسترش یابد.

او همچنین دفتر مرکزی خود را در نیویورک افتتاح کرد ، “این یک بازار بالغ است که در زمینه پذیرش فناوری پیشرو است و با رقابت برابر رقابت می کند.”

مشاور سرمایه گذاری در WestBridge Capital Sashi Reddi در بیانیه ای گفت: “موفقیت اسکیت در کمک به بزرگترین شرکت های هند ، آنها را به خوبی وارد بازار ایالات متحده می کند ، جایی که نیاز زیادی به راه حل های هوش مصنوعی وجود دارد.”

انتظار می رود اندازه بازار مرکز تماس جهانی به طور مداوم افزایش یابد و تا سال 2027 به 496 میلیارد دلار برسد. گوپتا گفت که Skit به طور بالقوه بازار خدمات مشتریان صوتی 300 میلیارد دلاری را با پلتفرم هوش مصنوعی VIVA خود برطرف می کند.

مشتریان B2B و B2C آن در صنایع مختلف از جمله بانک ، بیمه ، امور مالی ، اوراق بهادار ، شرکت های مالی غیر بانکی ، مسافرت ، تدارکات ، غذا و نوشیدنی ، تجارت الکترونیکی هستند. به گفته گوپتا ، بیش از 25 مشتری B2B شامل Axis Bank ، Hathway ، Porter و Barbeque Nation دارد.

مراکز تلفن به طور سنتی مکانهایی هستند که هزینه های بالا و نرخ فرسایش بالایی در آنها وجود دارد و برای کاربران نهایی پاسخ های صوتی تعاملی سنتی (IVR) و زمان انتظار آزاردهنده است. زمان انتظار بیش از حد معمول ، کاهش تماس ها و مرور منوهای IVR گسترده و انتقال مکرر نمایندگان وجود داشت که باعث ناامیدی مشتریان می شد.

گوپتا گفت ، با بیش از 10 میلیون ساعت داده آموزشی ، Skit’s VIVA مکالمه ای شبیه به انسان را تکرار می کند و مقصود گوینده را درک می کند و می تواند سایر ویژگی های منحصر به فرد گفتار را که قادر به حل پرسش های کارآمدتر هستند ، ترجمه کند.

اسکیت در Forbes 30 Under 30 start-ups آسیا 2021 ثبت شده است.