Salesforce از راه اندازی پرداخت های هندی Razorpay – TechCrunch حمایت می کند

Fintech Razorpay شش ساله ، مستقر در بنگلور ، که در فروردین امسال 3 میلیارد دلار ارزش مالی داشت ، از یکی دیگر از سرمایه گذاران برجسته Salesforce Ventures استفاده کرد.

Razorpay روز دوشنبه گفت که “سرمایه گذاری استراتژیک” از بازرگانی غول سرمایه گذاری آمریکایی دریافت کرده است. این سرمایه گذاری به استارتاپ کمک می کند “حضور خود را در فضای بانکداری تجاری تقویت کند”.

این دو شرکت میزان سرمایه گذاری خود را فاش نکردند ، اما استارتاپ Sequoia Capital India اعلام کرد که این معامله “سهم موثری در صنعت خواهد داشت و باعث پذیرش و رشد مالی برای مشاغل کوچک تحت حمایت در دوازده ماه آینده می شود.”

Razorpay پول آنلاین را برای مشاغل و شرکتهای کوچک می پذیرد ، پردازش و پرداخت می کند – اساساً هر کاری که Stripe در ایالات متحده و چندین بازار توسعه یافته دیگر انجام می دهد. اما پیشنهاد استارتاپ هندی بسیار فراتر از این است: در سال های اخیر ، Razorpay یک پلت فرم بانکداری جدید برای صدور کارت های اعتباری شرکت ها راه اندازی کرده است (بیشتر در انتهای مقاله) ، و همچنین سرمایه در گردش به مشاغل ارائه می دهد.

با وجود غول جهانی Stripe هنوز در هیچ جای هند ، Razorpay رشد کرده و رهبر بازار شده است.

“در Razorpay ، ما می خواهیم گام های بیشتری بر روی ایده سرمایه گذاری در آینده دیجیتالی هند و ایجاد زیرساخت های پرداختی و بانکی هوشمند برای دنیای جدید برداریم. Harshil Mathur ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی استارتاپ fintech می گوید ما خوشحالیم که با Salesforce Ventures و Salesforce به طور گسترده تری در هند همکاری می کنیم.

“من مطمئن هستم که این سرمایه گذاری ، همراه با حمایت سرمایه گذاران فعلی ما ، به ایجاد یک اکوسیستم برای پرداخت ها و تجربه بانکداری بدون دردسر و ادغام آسان کمک می کند. ما همچنین امیدواریم که گسترش دهیم ، محصولات جدید بسازیم و این تجربه را به مشاغل کشورهای جنوب شرقی آسیا نیز ارائه دهیم. “

قرارداد دوشنبه دومین سرمایه گذاری Salesforce Ventures در هند است. این شرکت در اوایل امسال دور 15 میلیون دلاری تامین مالی سری C را در حیدرآباد با مقر اصلی Darwinbox هدایت کرد.

“سفر به سمت اقتصاد” کم نقد “با همه گیری شتاب گرفته است. رشد سریع پرداخت های دیجیتالی در سال گذشته ، درهای نوآوری فناوری را باز کرده است و Razorpay به عنوان شرکت منتخب بسیاری از مشاغل تجارت الکترونیک در حال ظهور است. ” بیانیه.

وی افزود: “ما از حمایت Razorpay در سفر آنها برای ایجاد تحول در امور مالی دیجیتال نه تنها در هند ، بلکه در سطح جهانی بسیار هیجان زده هستیم.”

استارتاپ هندی که یک سال پیش تک شاخ شد ، گفت که در ماه های اخیر شاهد رشد ماهانه 40 تا 45 درصدی بوده است. به گفته شخصی که با این موضوع آشنا است ، این استارتاپ در حال حاضر برای افزایش دور جدید تامین مالی در بازار است و در حال مذاکره بر سر افزایش قابل ملاحظه ای از ارزش فعلی است.