SaaS در چهارشنبه – TechCrunch

به نظر می رسد هدف هر استارتاپی خروج از طریق IPO است ، و اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، از طریق خرید. در بسیاری از موارد ، فروش به بنیانگذار این فرصت را می دهد که به سرمایه گذاران بازپرداخت کند و به کارمندان قدیمی پاداش دهد ، اما پس از خشک شدن جوهر در قرارداد و واقع شدن در مالکیت یک شرکت بزرگتر ، چه اتفاقی می افتد؟

این چهارشنبه ، 27 اکتبر ، در TC Sessions: SaaS ، از سه م foundسس که شرکت های خود را فروخته اند ، بر روی پانل “آنچه بعد از به دست آوردن استارتاپ شما اتفاق می افتد” استفاده می کنیم.

مونیکا ساربو که در سال 2013 استارتاپی به نام Packetbeat را تاسیس کرد، که در سال 2015 به الاستیک فروخت، می‌توان به مونیکا ساربو اشاره کرد. او در حال حاضر موسس و مدیرعامل Xata است و همچنین Tupo.io را اداره می‌کند، استارت‌آپی که او سال گذشته راه‌اندازی کرد تا به افراد کم‌نمایش در مشاوره رایگان فناوری ارائه دهد.

ما همچنین جیوتی بانسال را داریم که شرکت خود AppDynamics را در هفته ای که در سال 2017 به عرضه اولیه عمومی سهام سیسکو می رفت به قیمت 3.7 میلیارد دلار فروخت. Bansal در واقع دور نمی زد و شرکت را پس از فروش ترک می کرد. او امروز دو استارت آپ به نام های Harness و Traceable را اداره می کند و همچنین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، Unusual Ventures را تاسیس کرده است.

در نهایت ، ما با بنیانگذار و مدیرعامل کنونی Gainsight ، نیک مهتا ، صحبت خواهیم کرد ، که شرکت سابق خود LiveOffice را در سال 2012 به قیمت 115 میلیون دلار به سیمانتک فروخت. او برای مدت کوتاهی در اطراف ماند، اما پس از بسته شدن فروش، واقعاً با شرکت درگیر نشد.

یک چیز از این سه بنیانگذار واضح است: هر تجربه کسب متفاوت خواهد بود و فروش شرکت شما قطعا پایان ماجرا نیست. ما قصد داریم درباره فروش شرکت شما ، چگونگی و چرا بنیانگذاران تصمیم به انجام این کار بگیرند و اگر به تیم دیگری بپیوندید ، از سرپرستی تا کارمند بودن چگونه است.

در ادامه ما در مورد جنبه های احساسی فروش صحبت خواهیم کرد و اینکه چگونه از چیزی که زمان و انرژی زیادی برای ساخت آن صرف کرده اید دور شوید. در نهایت ، ما آنچه را که هر م founderسس از تجربه فروش شرکت آموخت ، چگونه به رشد آنها به عنوان افراد تجاری کمک کرد و آنچه شما می توانید به عنوان بنیانگذاران در راه اندازی شرکت خود یاد بگیرید را پوشش خواهیم داد.

این پانل بخشی از یک دستور کار کامل برای جلسه یک روزه است که به تأثیر SaaS می پردازد. علاوه بر این پنل ، پنل هایی با منبع باز ، ارزش داده ها و نقش اتوماسیون خواهیم داشت. از دیگر سخنرانان می توان به Jared Spataro مایکروسافت ، Abby Kearns عروسک گردان و Javier Soltero گوگل اشاره کرد. امیدواریم به ما بپیوندید قراره یک روز کامل باشه