RunX از 4.1 میلیون دلار خبر می دهد تا استقرار زیرساخت ابری را برای توسعه دهندگان ساده کند – TechCrunch

RunX ، یک استارتاپ اولیه که می خواهد توسعه دهندگان را در استقرار زیرساخت های ابری سهولت ببخشد ، از سرمایه گذاری 4.1 میلیون دلاری به رهبری Unusual Ventures و گروهی از سرمایه گذاران فرشته جداگانه خبر داد.

انکور داهیا ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت می گوید که با استقرار برنامه های کاربردی مدرن بر اساس سرویس های کوچک و کوبرنتس ، پیچیدگی در مدیریت منابع ابری افزایش یافته است. شرکت او در تلاش است تا راه حلی برای ساده سازی همه جنبه های مربوط به مدیریت منابع ابری بسازد ، قابلیتی که در حال حاضر تنها در دسترس بزرگترین شرکت های نرم افزاری نیست.

داهیا به من گفت: “هدف این شرکت این است که به هر شرکتی از اهرم زیرساختی مانند غول های فناوری مانند گوگل و فیس بوک استفاده کند ، اما بدون نیاز به سرمایه گذاری در یک تیم بزرگ زیرساخت DevOps.”

ضاحیه 4 سال را در فلکسپورت گذراند ، در حالی که بنیانگذار او ، نیتین آگاروال ، مدیر ارشد فناوری ، در گوگل ، لیفت و استریپ به سر می برد. هر دو از سابقه مدیریت تیم های مهندسی و کمک به سازمان های خود در مدیریت زیرساخت های ابری ناشی می شوند ، بنابراین آنها این مشکل را از نزدیک مشاهده کرده اند.

“آنچه ما انجام می دهیم این است که ما تعدادی از کار DevOps را که در Kubernetes درگیر هستند خودکار می کنیم. بنابراین ، تهیه ، نظارت ، پیکربندی ، مقیاس خودکار و استقرار شما این است. برای همه این موارد ، ما آن را به هم متصل کرده ایم تا مانند یک تجربه خارج از جعبه باشد. ” این شرکت به توسعه دهندگان اجازه می دهد در صورت تمایل آن پیکربندی خارج از جعبه را تغییر دهند ، اما آنها دریافتند که در اکثر موارد ، شرکت ها می توانند از پیکربندی های استاندارد استفاده کنند زیرا برای اکثر قریب به اتفاق کاربران اعمال می شود.

برای شروع ، یک منبع باز به نام Opta دارد و RunX با حدود دوازده شریک بتا/طراحی همکاری می کند. در نهایت هزینه ای برای محصول دریافت می شود ، اما شکل آن هنوز در حال کار است ، احتمالاً نسخه سازمانی با امنیت بیشتر ، سرویس ابری یا ترکیبی.

این استارتاپ یک سال پیش راه اندازی شد و بنیان گذاران چندین ماه با توسعه دهندگان صحبت کردند تا اولین نسخه محصول را در ماه ژانویه شروع کنند ، که در بهار آن را تکمیل کردند و با شرکت های اولیه شروع به کار کردند.

امروزه این شرکت 8 کارمند دارد و برنامه این است که این تعداد را تا پایان سال آینده دو برابر کنیم. مانند بسیاری از استارتاپ های فنی ، یافتن کارمند ، به ویژه مهندسین شایسته یک چالش است ، اما این شرکت با این وجود در تلاش است تا یک استارتاپ متنوع و فراگیر بسازد.

“در اوایل کار بسیار سخت است. اکثر افراد اولیه ای که از شبکه های خود به دست آورده ایم. آنها افرادی بودند که من با آنها کار می کردم ، افرادی در یک شبکه بسته. این به سمت کهن الگو منحرف می شود ، بنابراین کمی مبارزه بود. ” با این وجود ، او اهمیت ایجاد یک تیم متنوع تر را تشخیص می دهد و این چیزی است که او در حال استخدام برای موقعیت های باز و رو به جلو است.

در حال حاضر شرکت از راه دور است و برنامه این است که این راه را ادامه دهد ، اگرچه یک بار در یک ربع آنها سعی می کنند همه را برای طوفان مغزی ، فعالیت های تیم سازی و وعده های غذایی مشترک به یک مکان برسانند ، اما او می داند که این می تواند با رشد آنها چالش برانگیزتر باشد. به او به فکر استخدام در مراکزی است که مردم می توانند به طور منظم با یکدیگر ملاقات کنند ، اما هنوز چیزی است که او و آگراوال در حال انجام آن هستند.