Rugged روبات های ساختمانی چاپ طرح خود را نمایش می دهد-TechCrunch

تعداد کمی از مقوله های رباتیک آماده استفاده بیشتر از رویدادهای سال گذشته نسبت به ساخت و ساز هستند. این یک میدان پررونق است که می تواند از خودکار سود زیادی ببرد ، حقیقتی که تنها به دلیل اینکه همه گیری بسیاری از مشاغل غیر ضروری را به بن بست کشانده است ، تقویت شده است. ما شاهد آن بوده ایم که تعدادی از بازیکنان در رده در طول یک سال گذشته دورهای قابل توجهی را بالا بردند ، از جمله Toggle ، Dusty ، Scaled و SkyMul.

در سال 2018 تأسیس شد ، Rugged Robotics مستقر در هوستون در سال 2019 مبلغ 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد. در حالی که این شرکت در حال حاضر به طور فعال در حال افزایش نیست ، در حال حاضر شروع به توسعه فناوری خود در خلبانان اولیه ، از جمله مشارکت با ماساچوست کرده است. شرکت ساختمانی Consigli مستقر

اعتبار تصویر: روباتیک مقاوم

جک موران از Consigli می گوید: “ما مشتری داشتیم که ظاهری بسیار مترقی داشت.” “این ساختمانی است که در آن ما پوسته اصلی پروژه را کنترل می کردیم ، و همچنین برازش آن ، که بسیار پیچیده بود-بسیاری از اشکال عجیب و غریب که برای ما یک چالش خواهد بود.”

“رومبا” طرح Rugged که خود توصیف می کرد برای کمک به ساختن یک ساختمان 10 طبقه در کمبریج ، ماساچوست استفاده شد و به طور مprثر نقشه هایی را در زمین فضا که در هر طبقه حدود 40،000 فوت مربع بود ترسیم کرد. این همکاری به طور م findsثر باعث می شود که Rugged یک گام کلیدی از حالت اولیه تحقیق و توسعه خود برای تجاری سازی بردارد.

دریک مورس ، بنیانگذار و مدیر عامل Rugged ، در مصاحبه با TechCrunch گفت: “روند چیدمان مهمترین وظیفه در روند ساخت است.” “علامت گذاری در جایی که چیزها نصب شده اند محل ساخت چیزها را مشخص می کند. اشتباهی که در هنگام چیدمان رخ می دهد به کل روند ساخت وارد می شود و منجر به بازسازی ، تاخیر و هزینه های اضافی می شود. “

این تیم هنوز کوچک است و تعداد کارکنان آن حدود شش نفر است که شامل بنیانگذاران ناسا و سامسونگ هستند. این تیم در حال حاضر دارای سه ربات است و برنامه آنها برای توسعه به 5 ربات است. آنها ماتریس نقطه چاپ می کنند الگوهای جوهر روی زمین به تیم های ساختمانی جهت گیری واقعی در ساختمانهایی که ایجاد می کنند می دهد.

اعتبار تصویر: روباتیک مقاوم

یکی از اعضای تیم Rugged به همراه این روبات به محل می رود تا بر روبات نظارت داشته باشد و این استارتاپ از شرکت سازنده از طریق مدل RaaS (روباتیک به عنوان سرویس) هزینه دریافت می کند.

مورس گفت: “ما تقاضای سیری ناپذیری از مشتریان داریم.” “ما چندین پیمانکار چند میلیارد دلاری داریم که مشتاق انجام خلبانان و نمایش های نمایشی با ما هستند. ما در 12 ماه آینده سازمان و ناوگان خود را افزایش می دهیم و به احتمال زیاد سرمایه اضافی برای رشد آن به ارمغان خواهیم آورد. “