RevOps منتشر شد: 4 نکته که به تیم ها کمک می کند نویز را فیلتر کنند و روی تصویر بزرگ تمرکز کنند

محبوبیت تازه کشف شده عملکرد عملیات درآمد، در ارزش اسمی، بسیار واضح به نظر می رسد. اقتصاد بسیار سخت است، که شرکت ها را وادار به استخدام کارشناسان در کارایی عملیاتی کرده است. به قول معروف، ایده این است که «با کمتر بیشتر کار کن».

متأسفانه، RevOps تا حد زیادی خود را کمتر از آنچه انتظار داشتند انجام می دهند.

ما اخیراً 100 متخصص RevOps را مورد بررسی قرار دادیم و اکثراً به ما گفتند که به جای پرداختن به کارهای استراتژیک، در انبوه کارهای روزانه گرفتار شده‌اند. آن‌ها در تله‌های زمانی سختی می‌افتند که نمی‌توانند منشأ ناکارآمدی تیمشان را برطرف کنند. از این 100 پاسخ دهنده، 66٪ گفتند که زمان زیادی را صرف بهداشت داده ها می کنند و 73٪ گفتند که زمان زیادی را صرف پایبندی به فرآیند می کنند.

کاملاً بدیهی بود – و هنوز هم هست – که شرکت‌ها با چشم‌اندازی بسیار زیبا در مورد آنچه که می‌خواهند استخدام‌های جدیدشان به دست آورند، استخدام می‌کنند. اما، خوشبختانه، راه‌هایی وجود دارد که RevOps شروع به کندن راه خود از این حفره کند.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه برنامه خود را باز کنید و زمان مورد نیاز خود را بدست آورید. رهبران RevOps باید قبل از اینکه حتی به پروژه‌های بزرگتر و با کیفیت‌تر فکر کنند، ابتدا زمان کافی را در کارهای روزمره خود به دست آورند.

برای این کار توصیه می کنیم:

رهبران RevOps باید قبل از اینکه حتی به پروژه‌های بزرگتر و با کیفیت‌تر فکر کنند، ابتدا زمان کافی را در کارهای روزمره خود به دست آورند.

1. با درخواست های موقت با سیستم فروش بلیط مبارزه کنید

ایمیل، Slack، هواپیماهای کاغذی، فریادها از سراسر دفتر: برای بسیاری از RevOps، این ورودی‌ها گروهی طاقت فرسا و چند کاناله از آرزوها، درخواست‌ها و خواسته‌های آشکار هستند.

و برای آن، نیمی از نبرد در ردیابی است. حتی اگر تیم شما از نرم‌افزار پیچیده برای مدیریت بلیط‌ها استفاده نمی‌کند، می‌توانید این آشفتگی را در سه مرحله دریافت شارژ شروع کنید.

ما موارد زیر را پیشنهاد می کنیم:

  • ردیابی درخواست ها را در یک مکان با دسترسی آسان ادغام کنید.
  • پیگیری سفارش (تاریخ و زمان) و فوریت هر درخواست. و
  • بر اساس آنچه که از شما خواسته می شود و توسط چه کسی (مثلاً یک هفته یا بیشتر برای خواسته یک نماینده توسعه کسب و کار در مقابل ظرف یک روز برای درخواست های اجرایی) برای خود یک SLA ایجاد کنید.

سیستم بلیط شما می تواند به سادگی یک برگه Google قابل اشتراک گذاری با سه ستون باشد: شما کی هستید؟ چه چیزی نیاز دارید؟ چه تاریخی است؟ فقط انتظار داشته باشید که اگر قوانین رعایت شود، همه برنده می شوند. (پاداش: کدنویسی در اینجا به طور قطع به رهبری کمک می کند تا بار شما را درک کند و بعداً تصمیمات مربوط به منابع را اتخاذ کند.)

2. خودکار، خودکار، و خودکار

مک کینزی می گوید که 30 درصد از فعالیت های فروش را می توان خودکار کرد. مراقب فرصت‌هایی برای ساده‌سازی وظایف برای آزادسازی پهنای باند باشید. برخی از تأثیرگذارترین مناطق عبارتند از:

  • ایجاد تماس: اگر شما یا تیمتان هنوز در حال ایجاد سوابق تماس یا هدایت با دست هستید.
  • گزارش نویسی: اگر گزارش های تکراری دارید که به طور مداوم ارائه می شود.