Revolut سقف استفاده عادلانه از حساب های رایگان در ایالات متحده را افزایش می دهد – TechCrunch

استارتاپ Fintech Revolut می خواهد با استفاده از حساب های رایگان بهتر ، استفاده از آن را در ایالات متحده تقویت کند. مانند سایر بازارها ، Revolut در ایالات متحده هر دو حساب رایگان و پولی را ارائه می دهد وقتی هزینه اشتراک را پرداخت می کنید ، سقف استفاده عادلانه و ویژگی های بیشتری مانند پوشش بیمه و طرح های مختلف کارت دریافت می کنید.

با تغییر امروز ، Revolut طرح رایگان را جذاب تر می کند. وقتی حساب Revolut را باز می کنید ، اطلاعات حساب شخصی خود و یک کارت Revolut رایگان را دریافت می کنید. سپس می توانید پول ارسال و دریافت کنید ، با کارت خود هزینه کنید و به طیف گسترده ای از محصولات مالی دسترسی پیدا کنید.

این شرکت محدودیت برداشت رایگان دستگاه های خودپرداز را افزایش می دهد. قبل از امروز ، شما می توانید تا 300 دلار در ماه بدون هزینه از طرف Revolut برداشت کنید. پس از آن ، Revolut قبلاً 2 درصد هزینه دریافت می کرد. کاربران رایگان Revolut اکنون می توانند تا 1200 دلار در ماه بدون هزینه برداشت کنند.

اگر مایل به خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده هستید ، Revolut جذابیت بیشتری پیدا می کند. این شرکت برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده با Paxos همکاری کرده است. قبل از امروز ، کاربران پس از مبادله 200 دلار 2.5 درصد هزینه تبدیل را پرداخت می کردند.

در حال حاضر ، کاربران می توانند تا 200 هزار دلار در ماه بدون پرداخت هیچ گونه کارمزد تجارت کنند. اما برخی تفاوت ها وجود دارد – هنگام خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده ، نرخ ارز مشابهی دریافت نمی کنید.

یکی از ویژگی های کلیدی Revolut توانایی مبادله ارز در برنامه است. می توانید حساب های فرعی متفاوتی ایجاد کرده و پول را در چندین ارز نگهداری کنید. Revolut وعده می دهد هزینه های مبادله کم با 0.5٪ هزینه نشانه گذاری هنگامی که از مرز استفاده عادلانه 1000 دلار برای حساب های Revolut رایگان فراتر رفتید.

علاوه بر این ، Revolut هزینه ای ثابت برای ارسال پول به حساب بانکی خارجی دریافت می کند. این هزینه دوستان و خانواده شما را تشویق می کند تا از Revolut استفاده کنند و همچنین شما آن را برای انتقال Revolut به Revolut پرداخت نمی کنید.

اما گاهی اوقات باید پول را به حساب بانکی خارجی ارسال کنید. کاربران حق بیمه نیازی به پرداخت هزینه ثابت برای اولین انتقال بین المللی خود در هر ماه ندارند. در حال حاضر ، Revolut از هزینه ثابت نقل و انتقالات بین المللی تا 10 انتقال بین المللی در ماه چشم پوشی می کند.

در نهایت ، کاربران رایگان Revolut در ایالات متحده می توانند حداکثر پنج حساب Junior ایجاد کنند. آن حساب هایی که برای کودکان 7 تا 17 ساله مورد هدف قرار گرفته است ، از طرف والدین با برنامه اصلی Revolut ادغام شده است. مدیریت کمک هزینه و انعطاف پذیری کمی را برای فرزندان خود آسان می کند.

با حرکت امروز ، Revolut محصول خود را بسته به شرایط بازار تطبیق می دهد. این شرکت در حال رقابت با سایر شرکت های فناوری فن آوری در ایالات متحده مانند Chime یا Robinhood است. به همین دلیل است که می توان همه نوع کاربر را جذب کرد ، از جمله کاربرانی که نمی خواهند هزینه اشتراک را برای استفاده از ویژگی های اساسی بانکی پرداخت کنند.