Reddit جاسازی پیوندها را بهبود می بخشد و عملکردهای اشتراک گذاری بیشتری را در iOS و Android اضافه می کند

Reddit در حال معرفی یک سری به‌روزرسانی است تا کاربران را برای به اشتراک گذاشتن محتوا از پلتفرم خود آسان‌تر کند و اذعان دارد که قبلاً این کار را آسان نمی‌کرد. به عنوان بخشی از به‌روزرسانی برای iOS و Android، Reddit در حال بهبود جاسازی پیوند برای برنامه‌های پیام‌رسان و افزودن عملکردهای اشتراک‌گذاری بیشتر است.

«پیش از این، زمانی که شخصی با یک پست، مکالمه یا میم در Reddit مواجه می‌شد، چنین بود باور نکردنی و غیر ممکن نه برای به اشتراک گذاشتن، ما ارسال آن را برای دیگران آسان نکردیم.» این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت. «اگر صادق باشیم، ویژگی‌ها قدیمی بودند، و چندین مرحله برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی از Reddit طول کشید. اما این در حال تغییر است – در راستای کار ما برای آسان‌تر کردن استفاده از Reddit، رددیتورها اکنون می‌توانند به سرعت و به راحتی محتوای Reddit مورد علاقه خود را در سایر پلتفرم‌های اجتماعی بدون به خطر انداختن هویت Reddit خود به اشتراک بگذارند.

اعتبار تصویر: Reddit

اکنون، وقتی پیوند Reddit را از طریق یک برنامه پیام‌رسان به اشتراک می‌گذارید، پیش‌نمایش پیوند شامل پیش‌نمایش بصری محتوا، نام subreddit، مجموع آراء موافق و تعداد نظرات می‌شود. در گذشته، گیرنده باید روی پیوند کلیک می کرد تا ببیند چه خبر است. اکنون، یک پیش‌نمایش درست در پنجره چت در برنامه‌هایی مانند iMessage و WhatsApp دریافت خواهید کرد.

این به‌روزرسانی همچنین شامل امکان اشتراک‌گذاری مستقیم محتوا از Reddit به استوری اینستاگرام بدون نیاز به اسکرین‌شات یا دانلود محتوا است.

اگرچه کاربران Reddit عادت دارند وقتی می‌خواهند چیزی را در یک پلتفرم دیگر به اشتراک بگذارند، از پست‌ها اسکرین‌شات بگیرند، اما Reddit اکنون از آن‌ها دعوت می‌کند تا پیوند را از طریق برگه اشتراک‌گذاری که ظاهر می‌شود و کانال‌های اجتماعی پرکاربردشان را به کاربران نشان می‌دهد به اشتراک بگذارند، برخلاف گرفتن اسکرین شات و پست کردن. که

Reddit جعبه ابزار جدیدی را معرفی می‌کند که جاسازی پست‌های Reddit را در مقالات یا پلتفرم‌های CMS مانند وردپرس برای ناشران آسان‌تر می‌کند. این شرکت می‌گوید جعبه ابزار جدید شامل ویژگی‌هایی است که ارتفاع قابل پیش‌بینی یک پست یا نظر را مشخص می‌کند، جامعه‌ای که محتوا از آن است را به‌طور برجسته‌تر نشان می‌دهد و مجموع رای‌ها و نظرات را نمایش می‌دهد. این به‌روزرسانی، خط Reddit را با سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام، که مدت‌هاست این قابلیت را دارند، به ارمغان می‌آورد.

این به‌روزرسانی چند روز پس از آن منتشر شد که Reddit اعلام کرد که در حال آزمایش کانال‌های چت مشابه Discord با subreddit‌های منتخب است. با این حرکت، این شبکه اجتماعی سعی می‌کند راه‌های بیشتری را برای تعامل اعضای جامعه با یکدیگر جدا از سیستم نظردهی ناهمزمان معمول فراهم کند.