Pinterest فضای جدیدی برای حمایت از سلامت روان “Havens” ارائه می دهد – TechCrunch

پینترست به مناسبت روز جهانی بهداشت روان ، 10 اکتبر ، ابتکار جدیدی را برای حمایت از سلامت روان “Pinterest Havens” راه اندازی می کند. در یک پست وبلاگ ، این شرکت این ابتکار را “فضایی آنلاین و آفلاین برای الهام بخشی از جامعه” نامید. پینترست خاطرنشان می کند که اساساً فضایی در بستر خود ایجاد می کند تا رابطه بین سلامت روان و استراحت را بررسی کند.

“Haven” شامل مجموعه ای از تصاویر آرامش بخش و ایده های مربوط به استراحت از سازندگان Pinterest است تا به کاربران در راه اندازی مجدد و شارژ مجدد کمک کند. این مجموعه شامل مواردی مانند تصاویر آبشارها ، اعلانات مجله ، تأییدیه هنگام خواب و موارد دیگر است. انجمن بهداشت روانی داخلی Pinterest ، Pinside Out ، مجموعه را در Haven تنظیم کرد.

Pinterest همچنین اعلام کرد که در حال راه اندازی اولین نصب واقعی خود با عنوان “Havens: Invest in Rest” است که در Boxville واقع در ضلع جنوبی شیکاگو واقع شده است. هدف نصب این سایت این است که واحه ضد فرسودگی را از طریق پین های فیزیکی واقعی ، هنر همهجانبه و برنامه نویسی جامعه زنده کند. Pinterest می گوید این نصب در کنار انجمن آنلاین Havens انجام می شود تا بینندگان را تشویق کند تا نفس بکشند و بر رفاه خود تمرکز کنند.

برای حمایت از نصب ، Pinterest 80،000 دلار به سه سازمان محلی اهدا می کند: آموزش ابتدایی بی حد و حصر ، Urban Juncture Foundation و Coffee ، Hip Hop & Mental Health. کمکهای مالی از طریق صندوق خیریه Pinterest تأمین می شود.

مطالب جدید  دومین پرتاب خدمه Blue Origin شامل ستاره مهمان ویلیام شاتنر - TechCrunch است

پینترست اشاره می کند که ویژگی جستجوی دلسوزانه آن که در سال 2019 راه اندازی شد ، همچنان به عنوان راهی برای کاربران برای یافتن منابع و فعالیتهای مفید در صورت استرس ، اضطراب یا ناراحتی در هنگام جستجوی عبارتهای مربوط به بهزیستی احساسی است. هنگامی که کاربران مواردی مانند “نقل قول های استرس” و “اضطراب کار” را جستجو می کنند ، فعالیت های سلامتی را نشان می دهد.

فعالیتهای سلامتی هدایت شده با کمک متخصصان Brainstorm ، آزمایشگاه استنفورد برای نوآوری در سلامت روان ، و با توصیه های بهداشت احساسی پر جنب و جوش و برنامه ملی پیشگیری از خودکشی ایجاد شد. این ویژگی در حال حاضر در ایالات متحده ، انگلستان ، ایرلند ، کانادا ، استرالیا ، سنگاپور ، هند ، فیلیپین ، هنگ کنگ ، نیوزلند ، برزیل و آلمان در دسترس است.

علاوه بر این ، Pinterest خاطرنشان می کند که کاربران می توانند “از فضای” الهام روزانه “در برگه جستجو دیدن کنند تا دریابند که چگونه سازندگان Pinterest در استراحت سرمایه گذاری می کنند و چگونه بهزیستی احساسی می تواند برای همه متفاوت باشد. سفرنامه ، مدیتیشن ، پیاده روی ، رقص ، نقاشی و موارد دیگر ، همه فعالیت هایی هستند که می توانند از سلامت روحی و روانی ما حمایت کنند. “

این اعلامیه ها در حالی صورت می گیرد که Pinterest می گوید که افزایش تعداد کاربران برای الهام گرفتن از پلت فرم در مورد افزایش رفاه احساسی و مثبت اندیشی مشاهده شده است. به عنوان مثال ، جستجوهای “روال استراحت یکشنبه” در طول سال گذشته 7 برابر افزایش یافته است ، در حالی که جستجو برای “راهنمایی های ناراحت کننده” 12.7 برابر افزایش یافته است. این شرکت می گوید قصد دارد فضایی برای تأمل در مورد اینکه چگونه سلامت روان می تواند بر همه ما در سطح جهانی تأثیر بگذارد ، ایجاد کند.

مطالب جدید  Snapchat ابزار جدیدی را با هدف کمک به کاربران جوان برای کار در دفتر ارائه می دهد - TechCrunch

خبر 30pp