Persona و Index Ventures درباره هویت صحبت می‌کنند و یک معامله خوب را شناسایی می‌کنند

مدیریت هویت قبلاً به معنای اطمینان از داشتن گواهینامه رانندگی هنگام خروج از خانه بود، اما این روزها این کار چندان آسان نیست: هویت اساساً اساس نحوه تعامل ما با دنیای دیجیتال است و خدمات هویت می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند (و متأسفانه، سوء استفاده ها). من برای میزبانی یک رویداد زنده TechCrunch با ریک سونگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Persona، یکی از پیشگامان اولیه این فضا، در مورد اینکه چگونه شرکت او مدیریت ID را به عنوان یک فرصت شناسایی کرده است، هیجان زده هستم.

این رویداد TechCrunch Live در تاریخ برگزار می شود چهارشنبه، 10 می 2023، ساعت 12:00 بعد از ظهر PDT. برای دسترسی به Hopin اینجا ثبت نام کنید، جایی که بینندگان می توانند سؤال بپرسند و با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنند.

همراه با ریک، مارک گلدبرگ از Index Venture نیز در این رویداد سخنرانی می کند. مارک یک حرکت پیش‌بینی‌آمیز برای شناسایی و حمایت از Persona در جریان جمع‌آوری سرمایه سری B انجام داد و دوباره از این شرکت برای 150 میلیون دلار سری C حمایت کرد.

ریک سانگ در سال 2018 شخصی را با چارلز یه تاسیس کرد و طبق گفته PitchBook، ارزش این شرکت از سری C Persona در سال 2021، 1.5 میلیارد دلار است. از زمان تأسیس، هدف شرکت ثابت مانده است: ارائه یک سیستم تأیید به کاربران محافظت و محافظت از هویت در برابر سرقت و کلاهبرداری. این شرکت در سال 2021 پس از مشاهده جهش درآمد 20 برابری در حالی که کاربران 5 برابر افزایش یافتند، سری B را عرضه کرد. در اواخر سال 2022، Persona خدمات جدیدی را معرفی کرد که با راه‌اندازی ابزارهای à la carte، فراتر از تأیید هویت، از جمله موتور ارزیابی ریسک، ابزار گردش کار هویت، پایگاه داده نمودار با هدف تجزیه و تحلیل پیوندها و کشف تقلب، و بازاری برای توسعه‌دهندگان خارجی گسترش یافت. برای کمک به اتصال ابزارهای تجاری خود به ابزارهای هویتی Persona.

امیدوارم بتوانید به این رویداد TechCrunch Live بپیوندید. ریک و مارک قرار است بینش‌های عملی در مورد اینکه چگونه شرکت‌ها می‌توانند بهتر از کاربران محافظت کنند و چگونه بنیان‌گذارانی که چنین خدماتی را ایجاد می‌کنند، می‌توانند در میان رقبای خود متمایز شوند، ارائه دهند.

در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید