PermitFlow اتوماسیون مجوز ساخت و ساز را با 5.5 میلیون دلار سرمایه جدید پیش می برد

PermitFlow، یک نرم‌افزار توسعه‌دهنده استارت‌آپ مستقر در سن خوزه برای توسعه‌دهندگان و پیمانکاران عمومی برای ساده‌سازی فرآیند درخواست و مدیریت مجوز ساخت، ۵.۵ میلیون دلار سرمایه اولیه را تضمین کرد.

این دور که در ژانویه بسته شد، توسط Initialized Capital رهبری شد و شامل گروهی از بنیانگذاران شرکت‌های پروتک و فناوری ساخت و ساز، از جمله PlanGrid، Mighty Buildings، Zillow و Bluebeam بود.

PermitFlow در سال 2021 توسط Sam Lam و Francis Thumpasery که قبلاً با نرم افزار و ساخت و ساز جریان کار عمیق کار می کردند، تأسیس شد. آنها این شرکت را طراحی کردند تا بازار ساخت و ساز 1.6 تریلیون دلاری را با مجوز هوشمندسازی و اتوماسیون نرم افزاری فراهم کند.

مدیرعامل Thumpasery به TechCrunch گفت که فرآیند صدور مجوز ممکن است سال‌ها طول بکشد، اما اتوماسیون در اینجا بسیار نوپا است و بسیاری از شرکت‌های قدیمی با شهرداری‌ها کار می‌کنند یا به عنوان بازارهای اعزام مجوز فعالیت می‌کنند.

با این حال، بنیان‌گذاران این رویکردها را مقیاس‌پذیر نمی‌دانستند، در عوض تصمیم گرفتند با توسعه‌دهندگان و پیمانکاران کار کنند تا فرآیندی سرتاسر ارائه کنند که به آنها کمک می‌کند در زمان آماده‌سازی صرفه‌جویی کنند، خطاها را کاهش دهند و شفافیت را افزایش دهند.

PermitFlow در سال‌های 2021 و 2022 قبل از راه‌اندازی کمی بیش از یک سال پیش در حال آزمایش بتا بود. اکنون با ده ها مشتری در کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا کار می کند که بیش از 600 میلیون دلار از ارزش محصول و بیش از 2000 واحد مسکن را پشتیبانی می کنند، از خانه های یک خانواده تا مجتمع های چند خانواده. Thumpasery گفت: علاوه بر این، این شرکت 13 کارمند دارد و درآمد آن در سال گذشته بیش از چهار برابر شده است.

بودجه جدید شرکت را قادر می سازد تا به توسعه فناوری، تجربه مشتری ادامه دهد و کارکنان بیشتری را در زمینه مهندسی و عملیات برای پشتیبانی از گسترش به مناطق جغرافیایی جدید بیاورد. برنامه در حال حاضر اضافه کردن مناطق شهری در سه ایالتی است که PermitFlow در حال حاضر در آنها فعالیت می کند.

Thumpasery گفت: “ما در حال اضافه کردن قابلیت های مجوز و اتوماسیون غنی تر برای مشتریان خود هستیم تا نیازهای آنها را عمیق تر برآورده کنیم.” “از آنجایی که برای حمایت از تقاضا در حال گسترش هستیم، می خواهیم مطمئن شویم که تجربه مشتری با کیفیت بالا را حفظ می کنیم.”