PayEm با 27 میلیون دلار و پاسخ آن به گزارش هزینه از مخفی کاری خارج می شود – TechCrunch

Itamar Jobani توسعه دهنده نرم افزاری بود که برای یک شرکت پزشکی کار می کرد و هنگامی که مجبور شد از ابزار بازپرداخت شرکت استفاده کند ، “از آن زمان ماه متنفر بود”.

جوبانی به TechCrunch گفت: “این محل پر از اصطکاک بود و به عنوان بخشی از تیم سلامتی شرکت ، من احساس تمایل کردم که از تجربه کارکنان مراقبت کنم و ابزار بهتری پیدا کنم.” “من به دنبال چیزی بودم ، اما آن را پیدا نکردم ، بنابراین سعی کردم خودم آن را بسازم.”

نتیجه PayEm بود ، یک شرکت اسرائیلی که او را با Omer Rimoch در سال 2019 تأسیس کرد تا یک بستر خرج و خرید برای سازمان های بزرگ و چند ملیتی باشد. امروز ، 27 میلیون دلار بودجه اعلام کرد که شامل 7 میلیون دلار سرمایه اولیه ، به رهبری Pitango First و NFX ، با مشارکت LocalGlobe و Fresh Fund ، و همچنین 20 میلیون دلار در سری A به سرپرستی Glilot+است.

فناوری شرکت بازپرداخت ، خرید ، حسابهای پرداختنی و گردش کار با کارتهای اعتباری را برای مدیریت کلیه درخواستها و صورتحسابها خودکار می کند ، درعین حال صورتحساب ایجاد می کند و پرداختها را به بیش از 200 منطقه با 130 ارز ارسال می کند.

این به تیم های مالی شرکت نگاهی واقعی در مورد مواردی دارد که کارکنان برای خرید وجه درخواست می کنند و در واقع چه چیزی هزینه می شود. به عنوان مثال ، تیم ها می توانند یک درخواست ارسال کرده و یک جریان تأیید را طی کنند که می تواند با کدهای خرید مرتبط با شرح تراکنش سفارشی شود. در عین حال ، همه معاملات به طور مداوم با یکدیگر مجبور می شوند در مقابل مجبور شوند ساعت ها را در پایان ماه صرف انجام کارهای اداری کنند.

جوبانی گفت: “سازمان ها به شیوه دموکراتیک تری کار می کنند و تیم ها از طرف سازمان چیزهایی می خرند.” “ما بستری را برای پاسخگویی به این نیازها ایجاد کردیم ، بنابراین مانند یک سکوی پرداخت به جای آنکه تیم مالی همیشه مسئول باشد.”

بر اساس خبرنامه صنعت پرداخت نیلسون ریپورت ، بازار جهانی پرداخت B2B سالانه 120 تریلیون دلار ارزش دارد و انتظار می رود تا سال 2028 به 200 تریلیون دلار برسد. PayEm یکی از بسیاری از استارتاپ های پرداخت B2B است که سرمایه گذاری خطرپذیر را جذب می کند – به عنوان مثال ، ماه گذشته ، Nium مبلغ 200 میلیون دلار از بودجه سری D را با ارزش یک میلیارد دلار اعلام کرد. Paystand 50 میلیون دلار در سری C برای انجام پرداختهای B2B بدون نقد جمع آوری کرد ، در حالی که Dwolla 21 میلیون دلار برای API خود جمع آوری کرد که به شرکت ها امکان می دهد پرداخت های سریع را ایجاد و تسهیل کنند.

در همین حال ، PayEm خود در سه ماهه دوم سال 2021 شاهد رشد سریع بود ، از جمله افزایش حجم معاملات خود چهار برابر سه ماهه قبل و ایجاد میلیون ها دلار درآمد. در حال حاضر دارای لیستی از صدها مشتری مانند Fiverr ، JFrog و Next Insurance است. همچنین ویژگی های جدیدی مانند قابلیت ایجاد کارت های شرکتی را راه اندازی کرد.

این شرکت که دفتر خود را در نیویورک نیز دارد ، در حال حاضر 40 کارمند دارد و سرمایه های جدید این شرکت را قادر می سازد تا تعداد کارکنان خود را با تمرکز بر استخدام در ایالات متحده سه برابر کرده و ویژگی های اضافی و قابلیت پرداخت را به بازار بیاورد.

جوبانی افزود: “هر شخص می تواند بودجه و یک بازه زمانی برای خرید داشته باشد ، در حالی که حسابداری هنوز در کنترل است.” همه در حال حاضر متن کامل و مورد خط بودجه مناسب را دارند. “