New Horizons در 5 نوامبر به روزرسانی های عمده و DLC “Happy Home Paradise” دریافت می کند – TechCrunch

نینتندو امروز اعلام کرد که “Animal Crossing: New Horizons” برخی از به روز رسانی های بزرگ را برای 5 نوامبر تنظیم کرده است.

این شامل ورود شخصیت هایی از بازی های گذشته مانند Brewster ، Kapp’n و Harriet می شود. دستور العمل های کشاورزی و آشپزی DIY ؛ وسایل جدید مبلمان ؛ و حتی یک DLC پولی به نام “Happy Home Paradise” ، همان روز با قیمت 24.99 دلار.

نینتندو پیش از این نیز اظهار داشت که بروستر ، کبوتر دم کننده قهوه (عجیب اینکه خروس نیست) ، به “افق های جدید” راه می یابد. در بازیهای گذشته ، بروستر کافه ای به نام “The Roost” اداره کرده است. نینتندو امروز اطلاعات بیشتری را به اشتراک گذاشت و به ما نشان داد که چگونه بازیکنان می توانند با دوستان خود از جزایر دیگر یک فنجان جو را فقط برای 200 زنگ یک فنجان بگیرند. اگر کارت amiibo دارید ، می توانید با شخصیت ها تماس بگیرید تا با شما قهوه بنوشند (و اگر ندارید ، می توانید بسته amiibo بعدی “Animal Crossing” ، 5.99 دلار برای شش کارت را در 5 نوامبر بگیرید).

یک شخصیت Animal Crossing از قهوه خود لذت می برد

اعتبار تصویر: نینتندو

Kapp’n همچنین به “Animal Crossing: New Horizons” می آید. لاک پشت شما را سوار قایق خود می کند (و در راه شنای دریایی می خواند) تا از جزایر اسرارآمیز جدیدی دیدن کنید ، که ممکن است از جزیره محل زندگی شما دارای گیاهان ، فصول یا ساعات مختلف روز باشد – مانند استفاده از بلیط Nook Miles برای جستجوی خارجی. میوه ، فقط با امکانات بیشتر.

در همین حال ، در جزیره هارو ، هریت می آید تا بماند. پودل صورتی در بازیهای گذشته “Animal Crossing” فروشگاه Shampoodle را اداره می کرد و در “New Horizons” به بازیکنان در یادگیری مدل موهای جدید کمک می کند. در به روز رسانی ، بازیکنان می توانند به Harv و Harriet در ساختن میدان با مغازه های مختلف کمک کنند ، جایی که بازدیدکنندگان فعلی مانند Sahara و Kicks می توانند اجناس خود را بفروشند. کاترینا ، گربه فالگیر ، همچنین اولین بازی خود را در “افق های جدید” انجام می دهد.

این به روزرسانی همچنین چندین بهبود کیفیت زندگی را که بازیکنان درخواست کرده اند به ارمغان می آورد. با توانایی وضع قوانین جزیره ، بازیکنان می توانند با ایزابل صحبت کنند تا ساعات روز روستا را بیشتر فعال کنند. این می تواند برای گیمرهایی مفید باشد که برنامه زندگی واقعی آنها فقط به آنها اجازه می دهد در یک ساعت مشخص از روز بازی کنند.

در همین حال ، راکون سرمایه دار مورد علاقه همه ، تام نوک ، به شما امکان می دهد فضای بیشتری خریداری کنید ، بنابراین خانه شما می تواند تا 5000 مورد را در مقایسه با 2400 مورد نگه دارد. شما همچنین می توانید تا 10 پل و هر یک از شیب ها در جزیره خود ، از هشت ، و همچنین نردبان برای سهولت بالا رفتن از طاقچه ها داشته باشید.

سایر اقلام جدید مانند انبار ذخیره سازی و ABD (دستگاه پخش کننده زنگ خودکار) دسترسی به محل ذخیره سازی خانه ، زنگ ها و مایلزهای گوشه را از هر نقطه در جزیره آسان تر می کند. ما به ABD ها نیاز داریم تا هزینه اقلام جدیدی را که به Nook’s Cranny می آیند ، از جمله روشنایی و دکور سقف ، که پس از دریافت “مجوز تزئین حرفه ای” از تام نوک قابل دسترسی است ، بپردازیم.

شخصیت Animal Crossing هویج را از باغ سبزیجات می چیند

اعتبار تصویر: نینتندو

برای همه کسانی که عاشق آشپزی بیش از حد در “نفس وحشی” هستند ، شادی کنید. اکنون ، در “Stardew Valley” ، می توانیم سبزیجات را در جزایر خود پرورش دهیم و سپس از دستور العمل های DIY برای پخت غذاهای خوشمزه برای دوستان جزیره خود استفاده کنیم. سرانجام ، مقداری تغذیه فراتر از میوه های بومی.

این به روزرسانی همچنین به شما امکان می دهد که در جزیره خود ژیروئید بکارید و حفر کنید ، اما احتمالاً بهتر است از آنها استفاده نکنید. و در حالی که برای جودی سوپ مینسترون درست می کنید ، می توانید به آخرین آهنگ های KK Slider گوش دهید ، زیرا 12 آهنگ جدید برای جمع آوری در دسترس قرار می گیرد. اگر در طول راه با لحظه ای کامل با تصویر روبرو شدید ، می توانید از برنامه دوربین به روز بازی برای عکس گرفتن از موقعیت مطلوب شخصیت خود استفاده کنید-در صورت استفاده از “حالت سه پایه” ، شخصیت شما نیز می تواند در تصویر ظاهر شود.

اگر بعد از اطلاع از همه به روزرسانی های جدید کمی احساس سفتی کردید ، می توانید با روستاییان خود در یک جلسه کشش گروهی در میدان شرکت کنید. این با کنترل های حرکتی در مزایای منفی شما ارتباط دارد ، اگرچه فشار دادن دکمه ها برای شبیه سازی کشش ها نیز کار می کند.

شخصیت های عبور حیوانات با هم کشیده می شوند

اعتبار تصویر: نینتندو

این آخرین به روز رسانی محتوای رایگان برای “عبور حیوانات: افق های جدید” خواهد بود. کلید واژه: رایگان

نینتندو همچنین امروز یک DLC برای “New Horizons” با نام “Happy Home Paradise” اعلام کرد. قیمت DLC 24.99 دلار است ، اما همچنین به عنوان بخشی از بسته الحاقی Nintendo Switch Online+ در دسترس خواهد بود ، عضویت آنلاین جدیدی که در ماه سپتامبر معرفی شد و دسترسی به بازی های کلاسیک Nintendo 64 و SEGA را ارائه می دهد.

در اطلاعیه امروز “Animal Crossing” مشخص شد که Nintendo Switch Online+ برای عضویت سالانه 49.99 دلار و برای عضویت سالانه 79.99 دلار هزینه دارد. هزینه برنامه آنلاین نینتندو 19.99 دلار در سال یا 34.99 دلار برای برنامه خانوادگی سالانه است.

صندلی قورباغه ای در عبور حیوانات

اعتبار تصویر: نینتندو

DLC به شما اجازه می دهد “به سر کار بروید” (آه ، بله ، پرداخت هزینه نینتندو برای کار وانمود-راه “عبور حیوانات”) در مجمع الجزایر جزیره مجاور ، جایی که می توانید خانه های تعطیلات برای روستاییان طراحی کنید. از طریق DLC ، شخصیت شما تکنیک های طراحی جدیدی را یاد می گیرد ، مانند ساخت ارتفاع های مختلف شمارنده ، افزودن پارتیشن به اتاق ها ، پرداخت مبلمان برای باز کردن قفل قابلیت های جدید ، اضافه کردن نور سفارشی و موارد دیگر. خوشبختانه شخصیت شما در ازای کار خود (تام نوک در این مورد عالی نیست) در پوکی دریافت می کند ، که می تواند مبلغی منحصر به فرد DLC را خریداری کند. همچنین می توانید تکنیک های طراحی را از DLC در جزیره خود اعمال کنید و هنگامی که تخصص کافی را کسب کردید ، می توانید خانه های روستاییان موجود را بازسازی کنید.

“Animal Crossing: New Horizons” در مارس 2020 برای Nintendo Switch آغاز شد ، درست در حالی که ایالات متحده در حال ورود به اولین قرنطینه کروناویروس خود بود. این بازی شبیه ساز اجتماعی به عنوان دومین بازی پرفروش کنسول شناخته شد و به مردم سراسر جهان در زمان انزوا کمک کرد.

علی رغم موفقیت فوق العاده بازی ، نینتندو از زمان شروع بازی به سختی بازی را به روز کرده است ، به جز غواصی در اعماق دریا. در یک نقطه خاص ، تنها کاری که می توانید بعد از گرفتن یک جزیره پنج ستاره انجام دهید ، وجود دارد و ورود به سیستم هر روز می تواند مانند یک کار سخت باشد.

بنابراین اطلاعیه های امروز فرصتی است برای نینتندو که ما را به جزایر مجازی ما ببرد ، جایی که دوستان حیوانات انسان دوست ما را از دست داده اند و ما باید سوسک های خانه های پیکسلی خود را از بین ببریم.