Netflix در حال راه اندازی سه گانه بازی های گاه به گاه فقط برای اعضا در لهستان ، ایتالیا و اسپانیا است-TechCrunch

Netflix با عرضه سه عنوان بازی دیگر که به طور انحصاری در دسترس اعضای Netflix در بازارهای منتخب اروپایی قرار می گیرد ، بازی های تلفن همراه خود را افزایش می دهد. این شرکت امروز سه بازی بازی معمولی-“Shooting Hoops” ، “Teeter Up” و “Card Blast” را به اعضای Netflix در اسپانیا و ایتالیا و همچنین لهستان معرفی می کند ، جایی که Netflix اخیراً شروع به بازاریابی برای اولین اعضای خود کرده است بازی های تلفن همراه در برنامه Android خود.

به همین ترتیب ، عناوین جدید با استفاده از همان مدل در دسترس قرار خواهند گرفت. از طریق برگه جدید “Games” در داخل برنامه Netflix ، اعضا به لیست بازی ها در فروشگاه Google Play برای منطقه خود هدایت می شوند. در اینجا ، آنها بازی را مانند سایر برنامه ها بارگیری و نصب می کنند. اما وقتی زمان ورود به سیستم فرا می رسد ، آنها برای شروع بازی به مدارک Netflix خود احتیاج دارند.

بازی های جدید نیز کاملاً رایگان است ، بدون هیچ گونه تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای. در حالی که دو عنوان اول که در برگه بازی های Netflix راه اندازی شد به مجموعه محبوب “Stranger Things” گره خورده بود ، این بازی های جدید هیچ ارتباطی با هیچ فیلم یا نمایش Netflix ندارند. در عوض ، آنها بازیهای ساده و معمولی هستند که برای طیف وسیعی از گیمرها جذاب هستند. آنها نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری Netflix در تبدیل بازی های تلفن همراه به بخشی از ارائه سرگرمی وسیع تر است که در حال حاضر بیشتر از محتوای پخش مستقیم را شامل می شود.

این بازیها امروز وارد لهستان می شوند و در آنجا به عناوین موجود “Stranger Things” ملحق می شوند. در همین حال ، اعضای Netflix در ایتالیا و اسپانیا هم به سه بازی جدید و هم به دو بازی موجود “Stranger Things” دسترسی خواهند داشت.

این افزودنی ها امروز رسماً در ساعت 8 صبح PT ، که ساعت 17 بعد از ظهر در ایتالیا و اسپانیا است ، راه اندازی می شود. آن زمان بازی ها به صورت زنده روی سرویس Netflix قرار می گیرند.

این شرکت به تازگی در مورد برنامه های خود برای توسعه بازار بازی در طول درآمد Q2 خود صحبت کرده است و می گوید که در مراحل اولیه کشف این مدل است.

در نامه سهامداران Netflix آمده است: “ما بازی را برای ما به عنوان یک دسته بندی محتوایی دیگر ، مانند گسترش فیلم های اصلی ، انیمیشن و تلویزیون بدون نسخه ، در نظر می گیریم.” “… از آنجا که ما تقریباً یک دهه است که در تلاش برای برنامه نویسی اصلی هستیم ، فکر می کنیم زمان مناسبی است که در مورد ارزش اعضای بازی ما بیشتر بدانیم.”

اعتبار تصویر: تصویر صفحه Teeter Up در Google Play

در اواخر ماه اوت ، Netflix وقتی دو عنوان “Stranger Things” را که توسط استودیوی بازیسازی آلن ، BonusXP مستقر در تگزاس ایجاد شده بود ، تغییر داد و به انحصاری Netflix تبدیل شد. با این حال ، این بازی ها قبلاً در Play Store در دسترس بود و توسط کسانی که قبلاً آنها را نصب کرده بودند قابل پخش است. اما گیمرهای جدید می توانند از طریق برنامه Netflix دو بازی “Stranger Things: 1984” و “Stranger Things 3: The Game” را کشف کنند.

همان مدل با نسخه های جدید ادامه می یابد.

“Card Blast” دارای مجوز از Rogue Games مستقر در ایالات متحده است ، در حالی که “Shooting Hoops” و “Teeter Up” از طرف توسعه دهنده کانادایی Frosty Pop آمده است.

این توسعه دهندگان در لیست Play Store اعتبار ندارند ، زیرا خود بازیها تحت حساب Google Play Netflix منتشر می شوند.

پس از اینکه TechCrunch در یکی از عناوین جدید اتفاق افتاد ، Netflix جزئیات برنامه های راه اندازی را تأیید کرد و بیانیه ای درباره گسترش بازی های تلفن همراه خود ارائه کرد.

از امروز ، اعضای Netflix در اسپانیا و ایتالیا می توانند پنج بازی تلفن همراه را در Android به عنوان بخشی از راه اندازی بازی های جاری ما انجام دهند. ” این پنج بازی شامل “Stranger Things: 1984” ، “Stranger Things 3: The Game” ، “Card Blast” ، “Teeter Up” و “Shooting Hoops” است که هم اکنون در لهستان نیز موجود است. ما هنوز در روزهای اولیه هستیم ، اما بسیار هیجان زده ایم که این بازی های منحصر به فرد را به عنوان بخشی از عضویت Netflix-بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای-بیاوریم. “

پیشتر ، نتفلیکس توضیح داد که لهستان را به عنوان بازار آزمایشی اولیه بازی های موبایل انتخاب کرده است زیرا این کشور دارای مخاطبان بازی های موبایلی فعال است ، که به نظر می رسد برای این بازخورد اولیه مناسب است.

امروزه ، این شرکت خاطرنشان می کند که ایتالیا و اسپانیا به دلایل مشابه به عنوان بازارهای اضافی انتخاب شده اند و به طور کلی بازار اروپا برای Netflix یک بازار مهم است.

نتفلیکس می گوید در آینده قصد دارد بازی هایی را در مناطق دیگر از جمله ایالات متحده راه اندازی کند ، اما نمی تواند زمان آن را اعلام کند. همچنین در نهایت قصد دارد بازی های خود را به iOS بیاورد.

مجموعه بازی های تلفن همراه در برگه بازی ها در برنامه Android Netflix در لهستان ، ایتالیا در دسترس خواهد بود ، و اسپانیا ، امروز از ساعت 11 صبح PT شروع می شود.