LinkedOut – TechCrunch

با سلام و بازگشت به Equity ، پادکست TechCrunch با تمرکز بر سرمایه گذاری خطرپذیر ، جایی که ما اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم. یا مانند قسمت امروز ، در مورد برخی از اخبار مهم دنیای فناوری صحبت کنید تا بتوانیم بهتر درک کنیم که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

دنی و الکس اواخر روز جمعه در فضای توییتر گرد هم آمدند تا درباره تصمیم مایکروسافت برای خروج LinkedIn از بازار چین بحث کنند ، اقدامی که تیتر اول روزنامه های سراسر جهان را روشن کرد. این که LinkedIn هنوز در چین در سال 2021 بود ممکن است بیشتر از خبر خروج آن از آن بازار شگفت انگیز به نظر برسد ، اما لحظه به همان اندازه مهم است که پایان یک آزمایش را نشان می دهد-آیا یک شرکت بزرگ فناوری می تواند دفتر مرکزی ایالات متحده داشته باشد و خدمات شخص اول در چین زندگی می کند؟

اره ، نه ، معلوم می شود نه واقعا.

مایکروسافت بین اخلاق خود و سرزنش دولتی درگیر شد. این یک شکست و باخت برای شرکت بود ، بنابراین کشیدن پلاگین یک حرکت هوشمندانه بود. این شرکت قرار نیست درآمد خود را از دست بدهد.

برای استارتاپ ها ، تصمیم مایکروسافت به خوبی یادآوری می کند که تجارت در چین حداقل برای شرکت های غیر چینی بسیار سخت است ، و شاید غیر ممکن باشد. به یاد بیاورید که مایکروسافت مجبور بود برای ورود Azure به کشور با یک شرکت چینی (21Vianet) همکاری کند و دولت چین از چند شرکت برای ایجاد سیستم عامل جدید در کشور استفاده می کند تا بتواند جایگزین ویندوز شود.

اینکه سیستم عامل چقدر خوب اثبات می کند ، هنوز از دید مصرف کننده مشخص نیست.

و سپس ما IPO GitLab را مورد بررسی قرار دادیم. موضوع مورد علاقه این هفته. خواهید دید که چرا وقتی بازی را زده اید ، به وجود آمده است. گپ دوشنبه!

ارزش سهام هر دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه صبح در 7:00 صبح PDT کاهش می یابد ، بنابراین در Apple Podcasts ، Overcast ، Spotify و همه بازیگران مشترک ما شوید.