LinkedIn در حال آزمایش خدمات رویدادی جدید و پولی است – TechCrunch

LinkedIn در اوایل ماه جاری از یک حرکت جدید در زمینه سازندگان برای آوردن محتوای اصلی (و مشارکت بیشتر) به پلت فرم خود رونمایی کرد ، اما این تنها تلاشی نیست که آنها برای ایجاد فعالیت بیشتر در سایت شبکه خود انجام می دهند. TechCrunch آموخته و تأیید کرده است که LinkedIn همچنین در حال آزمایش یک رویداد است – به ویژه رویدادهای پولی.

ما ابتدا کد مربوط به آزمایش رویدادها را از طریق منبعی که خواست نامش فاش نشود دریافت کردیم: این کد نشان می داد که بلیط ها در LinkedIn فروخته می شوند و همچنین کسانی که رویدادها را با داشبورد سازماندهی می کنند ، می توانند نحوه فروش آن ها و میزان آنها را کنترل کنند. درآمد کسب می کنند و البته پس از آن خود رویدادها را اجرا می کنند. سخنگوی LinkedIn اطلاعات را برای ما تأیید کرد:

نیکول لوریچ ، سخنگوی LinkedIn می گوید: “در میان تغییر جهان کار و انتقال به نیروی کار تقریباً از راه دور ، LinkedIn Events با رشد 21 میلیون نفر در رویدادی در LinkedIn در سال 2020 شرکت کرد.” “ما همچنان از بازخورد اعضا و مشتریان یاد می گیریم و روش های جدیدی را برای بهبود تجربه آزمایش می کنیم. به عنوان بخشی از این ، ما در حال بررسی گزینه های پرداخت در محصول رویدادها بر اساس بازخورد سازمان دهندگان رویداد هستیم. “

با توجه به آنچه ما درک می کنیم این بخشی از یک بازسازی بزرگتر است که شرکت به دنبال ایجاد خدمات ویدئویی و صوتی است ، بنابراین احتمالاً این سرویس ها به خدمات رویدادها کمک می کند ، که همه آنها در هفته ها و ماه های آینده اجرا خواهد شد. LinkedIn در ماه ژوئن سال جاری به عنوان سرمایه گذار در Hopin اعلام شد. اما مشخص نیست که آیا هوپین – که آخرین بار در دور اخیر تأمین مالی اوت 7.75 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود – در این امر مشارکت خواهد داشت.

LinkedIn سالهاست در رویدادها و اطراف آن کار می کند ، از مرکز Events خود که برای اولین بار در سال 2019 ، قبل از روزهای همه گیری و با تمرکز بر گردهمایی های حضوری شروع شد ، شروع کرد. چند ماه پس از همه گیری کووید -19 ، برخی از روش هایی که از آن در سناریوهای رویدادهای مجازی استفاده می شد با راه اندازی نظرسنجی های آنلاین و رویدادهای ویدیویی با هدف تعامل مجازی رسمی شد.

به دلیل این امر و جایگاه آن به عنوان یک شبکه اجتماعی برای کسانی که به صورت حرفه ای در حال فعالیت هستند ، LinkedIn پیوند قوی و کاملاً طبیعی با رویدادها داشت – هم نمایشگاه های صنعتی بزرگتر یا کنفرانس ها و هم امور کوچکتر. از طریق تعدادی از رویدادهای بزرگ برای مدیریت ورود به سیستم برای شرکت کنندگان استفاده می شود. افراد مطالب رویدادها را در LinkedIn به اشتراک می گذارند. و کسانی که به کنفرانس ها می روند از آن برای ادامه شبکه خود پس از حضور شخصی (یا این روزها به صورت مجازی) استفاده می کنند. بنابراین برای LinkedIn این کسب و کار منطقی است که در نظر بگیرد که چگونه و اگر می تواند مشارکت کننده فعالتر و مرکزی تری در آن فرایند باشد ، خود صاحب این تجربه باشد و میزبان آن باشد و شاید در این راه کمی از این راه درآمد کسب کند.

با کسب اطلاعات بیشتر این مورد را به روز می کنیم.

گزارش اضافی توسط سارا پرز