Leap Finance 55 میلیون دلار برای کمک به دانشجویان هندی در خارج از کشور جمع آوری می کند و برنامه توسعه بین المللی دارد – TechCrunch

صدها هزار نوجوان و جوان هر ساله برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از هند به سرزمین خارجی پرواز می کنند. هنگام فرود ، آنها با چالش های بی شماری روبرو می شوند. یکی بزرگ: آنها سابقه اعتباری محلی ندارند ، بنابراین نمی توانند از طیف وسیعی از خدمات مالی ، از جمله وام یا کارت اعتباری – حداقل بدون پرداخت حق بیمه برای آن استفاده کنند.

برای بانک ها و سایر موسسات مالی ، هنگام تعامل با خارجی ها ریسک بیشتری وجود دارد ، بنابراین هزینه بیشتری دریافت می کنند. به عنوان مثال ، یک دانشجوی هندی که در ایالات متحده تحصیل می کند ، با نرخ بهره بیش از 13 money وام می گیرد ، تقریباً دو برابر مبلغی که از همتایان محلی آنها دریافت می شود.

Leap Finance ، یک استارتاپ دو و نیم ساله با دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو و بنگلور ، در تلاش برای حل این مشکل است-و بسیاری دیگر. این استارتاپ ، که در تقاطع fintech و edtech قرار دارد ، با ارزیابی داده های ایجاد شده آنها – جایگزین و مشتق شده – در خود هند ، به دانشجویان وام با نرخ بهره مناسب می دهد.

اما در سالهای اخیر ، Leap Finance پیشنهادات خود را به شدت افزایش داده است تا زیرساختهای وسیع تری را فراهم کند تا دانشجویان بتوانند تحصیلات عالی بین المللی را دنبال کنند.

این استارتاپ به دانش آموزان در زمینه پذیرش ، ویزا و آمادگی آزمون راهنمایی می کند. Leap جامعه ای متشکل از بیش از 100000 دانش آموز ایجاد کرده است که در آن به یکدیگر مشاوره می دهند و گزینه ها را بررسی می کنند. Leap Finance اعلام کرد که طی 18 ماه گذشته به بیش از 60،000 دانش آموز در سفرهای خارجی خود کمک کرده است – و فقط قوی ترین فصل پاییز خود را داشته است.

و همانطور که در اکوسیستم استارتاپ رایج است ، چنین رشد معمولاً با علاقه شدید سرمایه گذاران دنبال می شود. که ما را به پیشرفت استارتاپی که روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت می رساند.

Leap Finance اعلام کرده است که 55 میلیون دلار در دور جدید تامین مالی به رهبری Owl Ventures جمع آوری کرده است. دور سری C نیز مشارکت شرکت مدیریت هاروارد را داشت ، که بیشتر به عنوان یک LP برجسته برای سرمایه گذاری شناخته می شود. سرمایه گذاران فعلی Sequoia Capital India و Jungle Ventures نیز در این دور شرکت کردند ، که به دنبال بودجه سری B در مارس امسال انجام می شود و جمع آوری تمام وقت Leap Finance را به بیش از 75 میلیون دلار می رساند.

وایباو سینگ (چپ) و آرناو کومار Leap Finance را در سال 2019 تأسیس کردند (Leap Finance)

آرناو کومار ، بنیانگذار Leap Finance ، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: از زمانی که ما آخرین بار در مورد Leap Finance صحبت کردیم ، این استارتاپ در زمینه های مختلف رشد قوی را نشان داده است. او گفت که جامعه آن رشد کرده است ، برنامه آماده سازی آزمون به طور فزاینده ای محبوب می شود و خدمات مالی اصلی آن نیز افزایش یافته است.

علاوه بر این ، این استارتاپ پیشنهادات خود را برای کمک به دانشجویان در آماده سازی – و فرود آمدن – برای کارآموزی هنگام پیوستن به یک کالج در خارج از کشور ، گسترش داده است و جنبه دیگری را که در آن مبارزه می کنند حل می کند.

کومار ، که قبلاً به عنوان معاون رئیس در صندوق سرمایه گذاری Elevation Capital کار می کرد ، گفت: اکنون با بودجه جدید ، این استارتاپ در حال برنامه ریزی برای گسترش بازارهای بین المللی از جمله خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی است و به دانشجویان در تحصیلات عالی در 20 کشور کمک می کند.

“جهش در مسیر تبدیل شدن به پلت فرم برتر تحصیل در خارج از کشور برای دانش آموزان است. آمیت پاتل ، مدیر عامل Owl Ventures ، در بیانیه ای گفت: بازار آموزش و پرورش خارج از کشور در جایی تکه تکه شده است که هیچ راه حل واحد وجود ندارد.

“این می تواند برای دانش آموزان بسیار گیج کننده باشد که بدانند آمادگی خود را از کجا شروع کنند ، چه کالج هایی را باید هدف قرار دهند و چگونه هزینه تحصیل خود را تامین کنند. Leap در حال ایجاد یک بستر جامع است که همه این نیازهای آماده سازی و تامین مالی برای دانش آموزان را برطرف می کند. Owl Ventures بسیار هیجان زده است تا همکاری خود را با Vaibhav ، Arnav و تیم Leap تقویت کند تا تحصیل در خارج از کشور را برای بیشتر دانش آموزان به واقعیت تبدیل کند. “

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای پیگیری…