Intuit قرارداد 12 میلیارد دلاری برای خرید Mailchimp – TechCrunch را تأیید کرد

عصر امروز ، Intuit شایعات مداوم مبنی بر خرید MailChimp را تأیید کرد و جزئیات یک معامله 12 میلیارد دلاری را اعلام کرد که این شرکت معروف ایمیل مادون قرمز را به وظایف خود می رساند.

Intuit یک بازیگر شناخته شده در فضای بازاریابی ایمیل نیست. در عوض ، این شرکت بیشتر به خاطر نرم افزار TurboTax-و لابی های مرتبط دولت آمریکا برای اطمینان از ادامه اجاره بها-خرید اخیر CreditKarma و خرید قدیمی Mint شناخته می شود.

معامله Mailchimp شامل نقد و سهام خواهد بود.

سوالی که در حال حاضر در مغز شما می چرخد ​​، چیزی است که باید بپرسید: چرا Intuit 10 درصد از سرمایه بازار خود را برای خرید یک شرکت بازاریابی ایمیلی هزینه می کند؟

با انتشار این نسخه ، Intuit فکر می کند که این معامله “پیشرفت” خود را در سراسر جهان و استراتژی آن برای تبدیل شدن به یک پلت فرم متخصص با هوش مصنوعی “پیش می برد”. به طور معمول در این مقطع ، من صحبت شرکت های شرکت را به چیزی به زبان انگلیسی تبدیل می کردم ، اما من مشکل دارم.

این شرکت باید بیشتر بگوید که خرید Mailchimp به آن اجازه می دهد “دو مورد را تسریع کند [Intuit’s] شرط بندی های استراتژیک قبلاً مشترک: تبدیل شدن به مرکز رشد مشاغل کوچک ؛ و برای مختل کردن مشاغل کوچک در میانه بازار. “

این کمی بیشتر قابل گروکار است. سرویس Intuit’s Quickbooks یک محصول شناخته شده در فضای SMB است. احتمالاً Intuit معتقد است که می تواند خدمات بیشتری به مشتریان فعلی مشاغل کوچک خود بفروشد. هنوز هم کمی پیچیده به نظر می رسد ، اما ما تصور می کنیم که تخم مرغ ها به این نتیجه رسیده اند که به دنبال هم افزایی شرکت ها ، بیش از حد برچسب ضربه ای که این قرارداد شامل می شود جبران می شود.

سهام Intuit در معاملات بعد از ساعت 0.15 im باریک افزایش یافته است ، که نشان می دهد از معامله وال استریت شانه خالی می کند. با توجه به این که این معامله تا چه حد نازل شده است ، ممکن است قبلاً به قیمت سهام Intuit قیمت گذاری شده باشد.

برای آتلانتا ، جایی که دفتر مرکزی MailChimp در آن قرار دارد ، این قرارداد یک برد است. MailChimp یک شرکت معروف راه اندازی شده است ، بنابراین اگر به دنبال تأیید این بودید که می توانید در خارج از سیلیکون ولی و بدون کمک سرمایه گذاری ، دکاکورن بسازید ، در اینجا شواهد وجود دارد.