Hulu Live TV کانال هایی از جمله PBS و Magnolia Network را به مجموعه خود اضافه می کند

Hulu Live TV روز پنجشنبه اعلام کرد که کانال‌های جدیدی را به کتابخانه خود اضافه می‌کند و مجموع آن را به بیش از 90 کانال در سراسر ورزش، اخبار و سرگرمی زنده می‌رساند. این استریم به زودی کانال هایی مانند PBS Kids، ایستگاه های محلی PBS و Magnolia Network را راه اندازی خواهد کرد.

در ماه‌های آینده، شرکت‌های وابسته محلی PBS به تلویزیون Hulu Live راه‌اندازی می‌کنند و به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌هایی مانند «Antiques Roadshow»، «Frontline»، «Masterpiece» و موارد دیگر را می‌دهند. ایستگاه های PBS در بیش از 300 بازار و شهر در سراسر ایالات متحده به بینندگان دسترسی دارند

PBS Kids نیز به زودی در دسترس خواهد بود، از جمله مجموعه های تلویزیونی محبوب آن “Alma’s Way”، “Daniel Tiger’s Neighborhood” و “Wild Kratts”.

اواخر این ماه، در 25 می، شبکه Magnolia به این صف می‌پیوندد و عناوین درخواستی خانوادگی مانند «میز ماگنولیا با جوانا گینز»، «مسابقه پخت سیلوها»، «Maine Cabin Masters» و همچنین برنامه‌های تلویزیونی زنده را ارائه می‌کند. . شبکه Magnolia یک سرمایه گذاری مشترک رسانه ای بین Discovery و Chip و Joanna Gaines، صاحبان کسب و کار بازسازی و طراحی Magnolia Homes و میزبان برنامه “Fixer Upper” HGTV است.

ریگان فینی، معاون برنامه‌نویسی و مشارکت‌های محتوای تلویزیونی زنده، در بیانیه‌ای گفت: PBS، PBS Kids و Magnolia Network از جمله کانال‌های پرتقاضا برای Hulu هستند.

فینی افزود: «به‌عنوان یکی از بزرگترین سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی در ایالات متحده، ما متعهد به ارائه بهترین تجربه کاربری در کلاس و مجموعه کانال‌های ملی و محلی ممتاز برای میلیون‌ها مشترکمان هستیم».

در ماه فوریه، Hulu 43.5 میلیون مشترک دارد که 4.5 میلیون مشترک از آنها مشتری Live TV هستند. شرکت مادر دیزنی قرار است نتایج سه ماهه دوم سال 2023 خود را در 10 می گزارش دهد.

در نوامبر 2022، Hulu 14 کانال جدید را به مجموعه تلویزیونی زنده خود اضافه کرد، از جمله Hallmark Channel، Hallmark Movies & Mysteries، Hallmark Drama، The Weather Channel، Comedy.TV، JusticeCentral.TV، TheGrio Television Network و شش کانال Vevo.