Greycroft با بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه جدید بسته می شود

Greycroft، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر «بذر به رشد» امروز از بسته شدن بیش از یک میلیارد دلار تعهدات سرمایه در صندوق‌های جدید خبر داد.

به گفته یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت دانا ستل، دو خودروی پرچمدار شرکت، Greycroft Partners VII و Greycroft Growth IV، با قیمت بیش از 980 میلیون دلار بسته شدند – وجه نقدی که برای سرمایه گذاری در هر دو شرکت در مراحل اولیه و رشد سرمایه گذاری می شود. مشاغل مصرف کننده

ستل در بیانیه‌ای اعلام کرد: «بنیاد دو ساحلی گریکرافت در لس‌آنجلس و نیویورک به ما دسترسی و بینش منحصربه‌فردی به پیشرفت‌های تکنولوژیکی داده است که مضامین نوظهور را هدایت می‌کند و صنایع را در تقاطع فرهنگ و تجارت تغییر شکل می‌دهد. “رویکرد سرمایه گذاری ما یکسان باقی می ماند، شناسایی شرکت هایی که در حال یافتن برنامه های کاربردی جدید از فناوری نسل بعدی هستند و از آنها در لحظه حساس تجاری سازی حمایت می کنند.”

Greycroft که توسط Settle، Ian Sigalow و Alan Patricof در سال 2006 تأسیس شد، بیش از 2 میلیارد دلار سرمایه با سهام در شرکت هایی مانند Bird، Bumble، HuffPost، Goop، The RealReal و Venmo مدیریت می کند. این شرکت سرمایه گذاری هایی از 500000 دلار تا 50 میلیون دلار را در شرکت های در مراحل اولیه و با رشد بالا در سطح جهانی با حضور در نزدیک به 20 کشور هدف قرار داده است.

صندوق‌های رشد گریکرافت امکان سرمایه‌گذاری در معاملات مرحله رشد را فراهم می‌کند، با تعهداتی که از 10 میلیون دلار شروع می‌شود و تا 35 میلیون دلار افزایش می‌یابد. در همین حال، صندوق خطرپذیر آن بین 100000 تا 5 میلیون دلار در اولین چک سرمایه گذاری می کند.

Greycroft قبلاً حدود 700 میلیون دلار (678 میلیون دلار) در دو صندوق Greycroft VI (310 میلیون دلار) و Greycroft Growth III (368 میلیون دلار) بسته بود که کل سرمایه آن را به 2 میلیارد دلار رساند. از سال 2006، این شرکت از 75 میلیون دلار به 3 میلیارد دلار تعهدات سرمایه ای افزایش یافته است و با بیش از 250 شرکت پرتفوی شریک شده است.

سیگالو در یک بیانیه مطبوعاتی افزود: «ما شاهد تحول صنعتی هستیم که یک بار در یک نسل به‌دلیل پیشرفت‌های هوش مصنوعی و نیاز روزافزون به محصولات پایدار انجام می‌شود.» «این تغییرات سکولار فرصت‌های جدیدی را در طیف وسیعی از بخش‌ها ایجاد می‌کند، علی‌رغم شرایط چالش‌برانگیز اقتصادی. ما قبلاً اینجا بوده‌ایم و از دیدن نوآوری‌ها و کارآفرینان پیشروی که پیش‌بینی می‌کنیم از این دوره تغییر ظهور کنند، هیجان‌زده هستیم.»