Google Pixel Pass را معرفی می کند ، یک اشتراک همه جانبه که تلفیقی از تلفن ها و خدمات برتر است-TechCrunch

در کنار معرفی گوشی های جدید گوگل پیکسل 6 ، این شرکت روش جدیدی را برای خرید آنها معرفی کرد: Pixel Pass. این سرویس اشتراک همه جانبه به مشتریان اجازه می دهد تا به جای پرداخت هزینه همه آنها ، یک گوشی Pixel را با قیمت ماهانه کم خریداری کنند. این سرویس با قیمت 45 دلار در ماه برای Pixel 6 و 55 دلار در ماه برای Pixel 6 Pro در دسترس است – اما فقط دسترسی به خود تلفن ها را فراهم نمی کند. سرویس های Google مانند ذخیره سازی ، موسیقی ، YouTube Premium و برنامه ها و بازی های رایگان نیز شامل این اشتراک می شوند.

به طور خاص ، مشترکین به طور معمول 11.99 دلار در ماه به YouTube بدون آگهی ، معروف به YouTube Premium دسترسی خواهند داشت. این شامل YouTube Music Premium ، پاسخ این شرکت به Spotify و Apple Music و جایگزینی آن برای Google Play Music است که از بین رفت.

مشترکین Pixel Pass همچنین دارای 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری با Google One ، تخفیف های Google Store و Google Play Pass خواهند بود-در غیر این صورت 4.99 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال ، که مجموعه ای رایگان از برنامه ها و بازی ها را بدون خرید درون برنامه ای یا ارائه می دهد. تبلیغات مشابه Apple Arcade.

به گفته گوگل ، این اشتراک شامل بیمه می شود ، با پوشش مراقبت ترجیحی برای تعمیرات بدون دردسر و “حوادث کوچک زندگی”. این نسخه Google از چیزی شبیه AppleCare برای دستگاه های Apple است.

دستگاه های Pixel که با Pixel Pass ارسال می شوند قفل نشده اند بنابراین با همه شرکت های حامل اصلی کار می کنند.

گوگل می گوید مصرف کنندگان می توانند این سرویس را از طریق فروشگاه Google یا با یک برنامه تلفن در Google Fi ، سرویس تلفن همراه خود شرکت خریداری کنند.

گوگل خاطرنشان می کند که با پرداخت هزینه اشتراک Pixel Pass ، صاحبان دستگاه در طول دو سال تا 294 دلار پس انداز می کنند. اما اگر آنها از طریق Google Fi خرید کنند ، شما همچنین 4 دلار اضافی در برنامه Fi ماهانه خود ذخیره می کنید ، معادل 414 دلار پس انداز در طول دو سال.

این اشتراک برای بروزرسانی های معمولی طراحی شده است که دوست دارند همیشه جدیدترین دستگاه ها را حمل کنند ، اما همچنین می خواهند به خدمات برتر دسترسی داشته باشند. به وضوح هدف این است که از طریق برنامه ارتقاء iPhone ، جایگزین Google برای برنامه اشتراک آیفون خود اپل باشد. اما در حالی که اپل مجموعه خدمات اختصاصی خود را به طور جداگانه از طریق برنامه های جدیدتر مشترک خود در Apple One ارائه می دهد ، Pixel Pass آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

Pixel Pass جدید با Pixel 6 برای پیش خرید امروز در ایالات متحده با قیمت 45 دلار در ماه در Google Store یا از طریق Google Fi در دسترس است.

رویداد Google Pixel 2021 در TechCrunch