Google Fi یک تغییر نام تجاری، پشتیبانی گسترده از ساعت هوشمند، گزینه آزمایشی رایگان جدید و موارد دیگر دریافت می کند

Google Fi، اپراتور تلفن همراه تحت مدیریت گوگل، در حال دریافت یک سری به‌روزرسانی‌های جدید و تغییر نام تجاری به Google Fi Wireless است. نام تجاری مجدد کمی شفافیت را در مورد آنچه که این سرویس به مشتریان خود ارائه می دهد، اضافه می کند.

در مورد به‌روزرسانی‌های جدید، Google Fi Wireless اتصال سلولی را برای Pixel Watch یا Galaxy Watch سامسونگ به طرح Simply Unlimited خود اضافه می‌کند. قبل از این تغییر، فقط در طرح‌های Unlimited Plus و Flexible Google Fi در دسترس بود. مشتریانی که نسخه سلولی یکی از این ساعت‌ها را دارند، اکنون می‌توانند آن را بدون هزینه اضافی به هر طرح بی‌سیم Google Fi اضافه کنند. متاسفانه هیچ اشاره ای به پشتیبانی اپل واچ نشده است.

Google Fi Wireless همچنین پیشنهاد آزمایشی رایگان جدیدی را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد در صورت داشتن دستگاه سازگار با eSIM، Google Fi Wireless را بدون هیچ هزینه‌ای آزمایش کنید. آزمایشی به شما داده ها، تماس ها و پیامک های نامحدود در ایالات متحده، همراه با اتصال به نقطه اتصال اینترنت، مسدود کردن تماس های هرزنامه و VPN را به شما می دهد.

این شرکت در ادامه نوشت: «از هر کسی که تلفن سازگار با سیم‌کارت سیم‌کارت دارد و علاقه‌مند است Google Fi Wireless را امتحان کند، دعوت می‌کنیم تا در دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ما ثبت‌نام کنند تا پوشش ما را در خانه، محل کار یا هر یک از مکان‌های مورد علاقه‌تان قبل از نقل مکان آزمایش کنند.» یک پست وبلاگ آزمایشی دقیقاً روی تلفن شما در کنار سرویس فعلی شما کار می کند و البته می توانید همان شماره خود را نگه دارید.»

علاوه بر این، این سرویس امتیاز جدیدی را اضافه می‌کند که به مشتریان یک تلفن مکمل برای هر خط اضافه شده به هر طرحی می‌دهد، اما این تلفن‌ها با تعهد 24 ماهه ارائه می‌شوند که مشتریان را ملزم به ماندن در طرح بی‌سیم می‌کند. اگر قرارداد را قبل از دوره 24 ماهه لغو کنید، باید مابه التفاوت آنچه را که هنوز بدهی دارید بپردازید. گوشی‌هایی که مشتریان می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند عبارتند از Google Pixel 6a، Samsung A14 و moto g power.

در نهایت، Google Fi Wireless یک طرح جدید خانواده محور از برنامه خود را ارائه می دهد که به گونه ای طراحی شده است که مدیریت تنظیمات ایمنی دیجیتال خانواده را برای کاربران آسان تر کند. طراحی مجدد انجام کارهایی مانند اطمینان از اینکه فرزند شما فقط می تواند از طریق شماره های قابل اعتماد ارسال شود یا پیامک ارسال کند و اعضای جدید اضافه کند، آسان تر می شود. این شرکت می‌گوید این به‌روزرسانی جدید در هفته‌های آینده عرضه خواهد شد.